Menu

Zasilacz Cooler Master MWE Bronze V2 750W 80+ Bronze

Cechy produktu

  • Producent COOLERMASTER 
  • Moc 750 W

Opis

POWER UP

seria zasilaczy MWE Bronze V2 proponuje prosty i pewny sposób na bezpieczne i wydajne zasilanie Twojego komputera. Certyfikacja 80 Plus, technika DC-DC+LLC, pojedyncza linia 12V, aktywne PFC, a także wentylator HDB reagujący na ciepło sprawiają, że zasilacz ten pozostaje wierny swemu oryginalnemu przeznaczeniu. Zasilacz sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom bez żadnych kłopotów albo wyzwań z konfiguracją bądź synchronizacją ustawień. Po prostu podłącz go do Twojego komputera i zacznij działać. Nie możesz się pomylić wybierając zasilacze MWE Bronze V2.

atest 80 PLUS BRONZE
Ważnym jest zrozumienie czym tak naprawdę jest sprawność i co tak naprawdę oznaczają różnorodne oceny i wskaźniki. Wskaźnik efektywności wskazuje, ile mocy jest zatrzymywane i/albo tracone w trakcie transferu zasilania do Twoich elementów. Nie wskazuje on ogólnej jakości zasilacza zasilacz nie potrzebuje certyfikatu 80 Plus Gold aby być bezpiecznym i bezusterkowym. Linia MWE Bronze V2 zapewnia charakterystyczną wydajność na poziomie 85% będąc jednocześnie bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniem.

120mm wentylator HDB
Ciągła walka między chłodzeniem a hasłasem jest tak stara, jak sama branża komputerów. Utrzymanie części w adekwatnej, chłodnej temperaturze bez konieczności łyszenia szumu wiatraków jest w dalszym ciągu jednym z największych wyzwań dla wszelkich technice chłodzenia opartych na wentylatorach. Rozwiązaniem tego problemu w zasilaczach MWE Bronze V2 jest termoczuły wentylator 120mm HDB. Jego obroty są zależne od temperatury systemu, i są stale regulowane aby zasilacz działał płynnie i przy niepokaźnym poziomie hasłasu.

Pojedycza linia +12V
Dostarczanie zasilania z gniazdka w ścianie do Twoich składników jest skomplikowaną sytuacją. Napięcie na wejściu jest na innym poziomie niżeli wymagają tego elementy musi ono zatem najpierw być przekazane do konwertera, by zapewnić, że Twoje elementy nie zostaną przeciążone. Linie/szyny użyte do przenoszenia napięcia muszą być bezusterkowe i zapewnić spójne działanie całego systemu. To właśnie dlatego, zasilacze MWE Bronze V2 używają tylko jedną szynę +12V do tego cyklu. W ten sposób wszystkie komponenty w Twoim komputerze są stale zasilane mocą z tego samego źródła, by zagwarantować spójność pomiędzy połączeniami.

Układ DC-TO-DC
W komputerze wymagane jest kilka przeróżnych stopni napięć. Prąd z gniazdka ma inny woltaż niżeli potrzebują tego elementy. Cykl konwertowania napięcia z gniazdka do poszczególnych części i ich wymagań wymaga specjalnych żeby dokonać tego szybko, skutecznie i bezpiecznie. Technologia DC-DC+LLC w zasilaczach MWE Bronze V2 została starannie produkowana żeby osiągnąć ten cel. Układ Dual Forward został zaprojektowany do cichej konwersji napięcia z 12V do 3V, a także 5V zachowując wydajność 80 Plus i zminimalizowane ryzyko uszkodzenia Twoich części.

Płaskie, czarne kable
Dla wielu ludzi kreujących komputery estetyka jest ważną sprawą, a okablowanie może być jedną z najmocniej kłopotliwych części konstrukcji komputera. Kable mogą być mylące, za niedługie, za długie i prawie nigdy nie wyglądają należycie, Zasilacze MWE Bronze V2 używają czarnych, płaskich i rozciągliwych kabli, aby rozwiązać te problemy. Te kable są bardziej rozciągliwe a dzięki temu można je prosto zamontować w komputerze w dodatku zajmują mniej miejsca. Jest to bardzo przydatne w przypadku mniejszych obudów komputerowych oraz umożliwia zachowanie dobrego przepływu powietrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.