Menu

Zasilacz Cooler Master MWE V2 80 Plus MPE-5001-ACABW-EU ATX 500 W- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Moc 500 W

Opis

POWER UP

linia zasilaczy MWE White oferuje prosty i pewny sposób na bezpieczne i wydajne zasilanie Twojego komputera. Certyfikacja 80 Plus, technika DC-DC+LLC, pojedyncza linia 12V, aktywne PFC, a także wentylator HDB reagujący na ciepło sprawiają, że zasilacz ten pozostaje wierny swemu oryginalnemu przeznaczeniu. Zasilacz sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom bez żadnych kłopotów lub wyzwań z konfiguracją bądź synchronizacją ustawień. Po prostu podłącz go do Twojego komputera i zacznij działać. Nie możesz się pomylić wybierając zasilacze MWE white.

atest 80 PLUS standard 230V EU

Ważnym jest zrozumienie czym tak naprawdę jest sprawność i co tak naprawdę oznaczają rozmaite oceny i wskaźniki. Wskaźnik sprawności wskazuje, ile mocy jest zatrzymywane i/lub tracone w trakcie transferu zasilania do Twoich składników. Nie wskazuje on ogólnej jakości zasilacza zasilacz nie potrzebuje atestu 80 Plus Gold żeby być bezpiecznym i bezusterkowym. Linia MWE White zapewnia charakterystyczną efektywność na poziomie 85% będąc równocześnie bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniem.

120MM HDB FAN

Ciągła walka między chłodzeniem a hałasem jest tak stara, jak sama branża komputerów. Utrzymanie komponentów w adekwatnej, chłodnej temperaturze bez konieczności słyszenia szumu wiatraków jest w dalszym ciągu jednym z największych wyzwań dla wszelkich technologii chłodzenia opartych na wentylatorach. Rozwiązaniem tego problemu w zasilaczach MWE White jest termoczuły wentylator 120mm HDB. Jego obroty są zależne od temperatury systemu, i są stale dostosowywane by zasilacz działał płynnie i przy niewielkim poziomie hałasu.

POJEDYNCZA LINIA +12V

Dostarczanie zasilania z gniazdka w ścianie do Twoich składników jest skomplikowaną sytuacją. Napięcie na wejściu jest na innym poziomie niżeli wymagają tego części musi ono zatem najpierw być podane do konwertera, aby zapewnić, że Twoje elementy nie zostaną przeciążone. Linie/szyny użyte do przenoszenia napięcia muszą być bezusterkowe i zapewnić spójne działanie całego systemu. To właśnie dlatego, zasilacze MWE White używają tylko jedną szynę +12V do tego cyklu. W ten sposób wszystkie komponenty w Twoim komputerze są stale zasilane mocą z tego samego źródła, żeby zagwarantować spójność między połączeniami.

UKŁAD DC-TO-DC

W komputerze wymagane jest kilka różnorodnych poziomów napięć. Prąd z gniazdka ma inny woltaż niżeli potrzebują tego elementy. Proces konwertowania napięcia z gniazdka do poszczególnych części i ich wymagań wymaga specjalnych by dokonać tego szybko, produktywnie i bezpiecznie. Technologia DC-DC+LLC w zasilaczach MWE White została precyzyjnie tworzona żeby osiągnąć ten cel. Układ Dual Forward został zaprojektowany do cichej konwersji napięcia z 12V do 3V, a także 5V zachowując efektywność 80 Plus i zminimalizowane ryzyko uszkodzenia Twoich komponentów.

TRYB CICHY

Zasilacze MWE White posiadają zastosowany tryb cichy dla operacji przy niskich obciążeniach. Kiedy Twój system jest w stanie spoczynku, bądź działa z niższymi obciążeniami, wentylator nie będzie się obracał, co zapewnia bezgłośne działanie. Kiedy Twój system osiągnie optymalny poziom, wentylator HDB 120mm automatycznie się aktywuje by schłodzić Twój zasilacz zależnie od potrzeb.

PŁASKIE, CZARNE KABLE

Dla wielu ludzi formujących komputery estetyka jest ważną sprawą, a okablowanie może być jedną z najbardziej kłopotliwych części konstrukcji komputera. Kable mogą być mylące, za niedługie, za długie i prawie nigdy nie wyglądają poprawnie, Zasilacze MWE White używają czarnych, płaskich i elastycznych kabli, aby rozwiązać te problemy. Te kable są bardziej elastyczne a dzięki temu można je prosto zamontować w komputerze na dodatek zajmują mniej miejsca. Jest to szczególnie przydatne w przypadku mniejszych obudów komputerowych, a także pozwala na zachowanie dobrego przepływu powietrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.