Menu

Zasilacz Corsair HX1000i 1000W

Cechy produktu

  • Producent CORSAIR 
  • Moc 1000 W

Opis

Zasilacze linii HXi istotnie ścisłą kontrolę napięcia, praktycznie cichą pracę i w pełni modułowy pakiet kabli. Ze wszystkimi japońskimi kondensatorami 105 ° C są one wspaniałym wyborem dla komputerów o wysokiej skuteczności, gdzie bezawaryjność jest potrzebna.

produktywność 80 PLUS Platinum ogranicza koszty operacyjne i nadmiar ciepła, a wraz z technologią Zero RPM Fan Mode gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Dzięki obsłudze Corsair Link Digital można nadzorować sprawność zasilacza, przełączać tryb pojedynczej szyny albo wielu szyn i kontrolować prędkość wentylatora bezpośrednio z pulpitu.

A w pełni modułowy, niskoprofilowy pakiet kabli powoduje, iż ​​kombinacje i aktualizacje są nietrudne, z czystymi, znakomicie wyglądającymi wynikami. Produktywność 80 PLUS Platinum i tryb wentylatora Zero RPM oznaczają, że przy niskich i przeciętnych obciążeniach wentylator nie wiruje w ogóle.

A kiedy potężnie naciskasz HXi, kontrolowany cieplnie wentylator obraca się wyłącznie tak szybko, jak to potrzebne. Lecz to nie wszystko. Jest cichszy aniżeli większość zasilaczy, gdy wentylator się nie kręci. HXi jest zbudowany z kondensatorów i innych elementów wewnętrznych specjalnie dostosowanych w celu zmniejszenia skomlenie cewki i innych zakłóceń elektronicznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.