Menu

Zasilacz MODECOM MC-U90.1 Royal 90W

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 

Opis

Uniwersalny samochodowy zasilacz do notebooków Modecom MC-UC90.1 Royal

MODECOM MC-U90.1 Royal to skuteczny zasilacz samochodowy zezwalający na prędkie i efektywne naładowanie laptopa. Znikomy wymiar, wyjątkowe złącza wtyczek zezwalające na naładowanie notebooków marek Acer, DELL, HP, Lenovo, Samsung i ASUS, to tylko niektóre właściwości tej praktycznej ładowarki. Jest ona nietrudna w użyciu, ponieważ wykorzystuje technikę automatycznego doboru napięcia, a końcówki z diodą LED sygnalizują podpięcie pod laptopa. Uniwersalność urządzenia przekłada się na wysoką poręczność korzystania z ładowarki wystarczy podpiąć pod gniazdko w samochodzie, wybrać odpowiednią końcówkę i już po chwili rozpocząć ładowanie notebooka. MODECOM MC-UC90.1 Royal to pozycja obowiązkowa dla wszelkich, którzy pracują w terenie lub niejednokrotnie podróżują samochodem. Dzięki tej ładowarce problem braku prądu w notebookie przestaje istnieć.

Kompaktowy rozmiar
Kompaktowy rozmiar ładowarki upraszcza jej używanie w samochodzie.

Jakość wykonania
Ładowarka jest stworzona z wysokiej klasy tworzyw, gwarantując długą żywotność używania. Zastosowane rozwiązania technologiczne mają na celu zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

specyficzne końcówki
wyjątkowe złącza wtyczek umożliwiają naładowanie laptopów marek Acer, DELL, HP, Lenovo, Samsung i ASUS.

Końcówki z diodą LED

Końcówki z diodą LED sygnalizują pracę ładowarki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.