Menu

Zasilacz SILENTIUMPC Vero M2 Bronze 600W

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Moc 600 W

Opis

Zasilacz SILENTIUMPC Vero M2 Bronze 600W Zasilacz SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W to innowacyjna platforma wykorzystującą układ rezonansowy LLC, a także niezależną regulację napięć wyjściowych. Zapewnia to nad wyraz prawidłową stabilność napięć i wysoką efektywność energetyczną przekraczającą 85%, co zostało potwierdzone certyfikatem 80 PLUS®Bronze.

Przekłada się to na niższe rachunki za energię elektryczną, niższe temperatury, cichsze działanie wentylatora i dłuższą bezawaryjną pracę, co potwierdza 3-letnia gwarancja w systemie door-to-door. Wentylator Sigma 120 PRO osłonięty jest specjalnie zaprojektowanym grillem, który broni go i jednocześnie minimalizuje hałas powstający w trakcie przepływu powietrza.

Przy niskim i średnim obciążeniu wentylator obraca się z prędkością nieprzekraczającą 1000 obr./min. Nad bezpieczeństwem zasilacza Vero M2 Bronze 600 W i zasilanych poprzez niego elementów czuwa pełen pakiet zabezpieczeń broniących m.

in. Przed zwarciami czy przeciążeniem....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.