Menu

PEŁNA HISTORYCZNA MEDIOLAŃSKA GOTYCKA ZBROJA RYCERSKA WS300018

Cechy produktu

  • Producent HISZPANIA 

Opis

PEŁNA HISTORYCZNA MEDIOLAŃSKA GOTYCKA ZBROJA RYCERSKA WS300018

UWAGA MODEL nadaje się DO NOSZENIA i DO EKSPOZYCJI - NIE nadaje się DO WALKI

Zbroje płytowe stały się modne w połowie XIII wieku, a pod koniec XIV wieku zostały zastąpione poprzez pełne zbroje.

Niemcy i Włochy były głównymi ośrodkami produkcji zbroi szanowanymi za nieszablonową jakość wykonania. Zbroje były na ogół wykonane w stylu gotyckim. Ta replika została odtworzona w stylu włoskiego gotyku i stanie się rewelacyjną historyczną dekoracją każdego wnętrza. Pancerz zapewniał dużą ochronę i wygodę, a także cieszył się zachwytm w całej Europie. Zapewniało zaokrągloną ochronę przed wieloma rodzajami broni.

Ta pełna zbroja mediolańska nadaje się do ekspozycji - bardzo dla kogoś, kto chce zbroi historyczne, która jest istotnie bardziej realistyczna pod względem proporcji i wyglądu niż to, co jest powszechnie przystępne na rynku. Pancerz jest zbudowany z płyt z nitowanej stali o grubości 18 mm.

W komplecie ze zbroją znajduje się solidny stojak na zbroję z oksydowanego metalu i ciężką drewnianą podstawę, która może służyć jako cokół ekspozycyjny. W komplecie uchwyt na czubek miecza, który można przymocować do drewnianej podstawy. Rękawice są zamontowane pod kątem, aby mogły spoczywać na rękojeści miecza, aby uzupełnić ekspozycję. Miecz nie jest w komplecie.
Hełm jest w pełni dopasowany do noszenia i wyekwipowany w zintegrowaną skórzaną podszewkę do zawieszania i zapinany pasek pod brodą. Pancerz tułowia i nóg również można nosić. Pancerz jest jednak skonstruowany w taki sposób, że może utrudniać płynne ruchy.

Ta zbroja jest wykonana ze stali węglowej o grubości 18 MM (wymaga konserwacji)

W pakiecie pełny szkieletowy korpus i dekoracyjną spódnicą.

dołączone skórzane pasy mocujące

Drewniany cokół nadaje mu imponująca wysokość: ok 213 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.