Moje konto  ▾

Trawa jęczmienna w proszku BIO 100g - 100g

Producent PlanetBIO d.o.o. WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oct-Opus.net Zdrowa ekologiczna żywność

brak opinii

Trawa jęczmienna w proszku BIO 100g - 100g

Trawa jęczmienna w proszku BIO 100g - 100g

✓  Dostępny od ręki

55,90

Przejdź do sklepu ▸ Oct-Opus.net Zdrowa ekologiczna żywność

Informacje o produkcie

ProducentPlanetBIO d.o.o.

Jęczmień jest jedną z rzadkich pochodzących z Europy superżywności. Młode liście, które wyrastają z nasion jęczmienia zbiera się, suszy i miele na proszek w procesie liofilizacji.


Właściwości:

Proszek z trawy jęczmienia to bogate źródło chlorofilu, który ma ważny wpływ na odtruwanie organizmu. Zawiera również wiele witamin i ponad 50 różnych minerałów: 30 razy więcej witaminy B1 i 11 razy więcej wapnia niż mleko krów, 7 razy więcej karotenu i 5 razy więcej żelaza niż szpinak i 7 razy więcej witaminy C niż pomarańcze.

Proszek Jęczmienny zawiera również witaminy B2, B6, beta-karoten, witaminę E i witaminy K. skład białka Jęczmienia uznaje doskonały, ponieważ zawiera wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów. Poza wyżej wymienionymi zawiera także ß-glukan, cząsteczkę polisacharydu, który działa jako przeciwutleniacz, wzmacnia system odpornościowy i obniża poziom cholesterolu we krwi.


Zielony proszek, który zawiera ponad 50 różnych minerałów jest otrzymywany z młodych liści jęczmienia i przynosi wiele korzyści:


  • detoksykacja
  • lepsze trawienie
  • zrównoważony poziom cholesterolu
  • zdrowa krew
  • może pomóc w leczeniu zapalenia stawów
  • rozpuszcza złogi wapnia

Jak spożywać trawę jęczmienną:

3 łyżeczki dziennie dodaj do soku, jogurtu, koktajlu, lodów lub zupy warzywnej. Zalecana dzienna dawka nie powinna zostać przekroczona.Pochodzenie

200g Chiny; 100g Nowa ZelandiaSI EKO-003

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.