Trawa jęczmienna w proszku BIO 100g - 100g

Trawa jęczmienna w proszku BIO 100g - 100g

  • Cena od: 55,90
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Trawa jęczmienna w proszku BIO 100g - 100g

Poza wyżej wymienionymi zawiera także ß-glukan, cząsteczkę polisacharydu, który działa jako przeciwutleniacz, wzmacnia system odpornościowy i obniża poziom cholesterolu we krwi.
Zielony proszek, który zawiera ponad 50 różnych minerałów jest otrzymywany z młodych liści jęczmienia i przynosi wiele korzyści:
detoksykacjalepsze trawieniezrównoważony poziom cholesteroluzdrowa krewmoże pomóc w leczeniu zapalenia stawówrozpuszcza złogi wapnia
Jak spożywać trawę jęczmienną:
3 łyżeczki dziennie dodaj do soku, jogurtu, koktajlu, lodów lub zupy warzywnej. Zalecana dzienna dawka nie powinna zostać przekroczona. Pochodzenie
200g Chiny; 100g Nowa Zelandia
SI EKO-003

Trawa jęczmienna w proszku BIO 100g - 100g

Proszek z trawy jęczmienia to bogate źródło chlorofilu, który ma ważny wpływ na odtruwanie organizmu. Zawiera również wiele witamin i ponad 50 różnych minerałów: 30 razy więcej witaminy B1 i 11 razy więcej wapnia niż mleko krów, 7 razy więcej karotenu i 5 razy więcej żelaza niż szpinak i 7 razy więcej witaminy C niż pomarańcze. Proszek Jęczmienny zawiera również witaminy B2, B6, beta-karoten, witaminę E i witaminy K. skład białka Jęczmienia uznaje doskonały, ponieważ zawiera wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów.

Jęczmień jest jedną z rzadkich pochodzących z Europy superżywności. Młode liście, które wyrastają z nasion jęczmienia zbiera się, suszy i miele na proszek w procesie liofilizacji.
Właściwości:

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie