Moje konto
  • Nałóg Jedzenia [opr. miękka] Nałóg Jedzenia [opr. miękka]

Nałóg Jedzenia [opr. miękka]

2 oferty z 2 sklepów

ISBN 9788375106138 Autor Bardadyn Marek Rok wydania 2010 Oprawa miękka Wydawnictwo Rebis - Dom Wydawniczy Ilość stron 120 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Nałóg jedzenia. Outlet

… uzależnienie od jedzenia. Czy odruchowe sięganie po ulubione przysmaki w celu poprawy samopoczucia, słabość do słodyczy, problemy z kontrolowaniem kaloryczności spożywanych posiłków, rozwijająca się nadwaga i otyłość, to jedynie rezultaty zwykłych błędów żywieniowych lub chwilowego pogorszenia nastroju, czy …nałóg jedzenia?Dowiedz się jak rozpoznać i pokonać najbardziej podstępne uzależnienie, z którego …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ISBN9788375106138
AutorBardadyn Marek
Rok wydania2010
Oprawamiękka
WydawnictwoRebis - Dom Wydawniczy
Ilość stron120

Wydanie 2011r. Oprawa broszurowa. Strony 118. Format 18,0x22,0cm. Nałóg jedzenia to pierwsze profesjonalne i kompleksowe opracowanie na temat najbardziej rozpowszechnionego obecnie nałogu, jakim jest uzależnienie od jedzenia.

Czy odruchowe sięganie po ulubione przysmaki w celu poprawy samopoczucia, słabość do słodyczy, problemy z kontrolowaniem kaloryczności spożywanych posiłków, rozwijająca się nadwaga i otyłość, to jedynie rezultaty zwykłych błędów żywieniowych lub chwilowego pogorszenia nastroju, czy...nałóg jedzenia? Dowiedz się jak rozpoznać i pokonać najbardziej podstępne uzależnienie, z którego istnienia większość nałogowców w ogóle nie zdaje sobie sprawy.

Odzyskaj pełną kontrolę nad swoim apetytem i przekonaj się jak niewiele potrzebujesz, aby znów cieszyć się doskonałym samopoczuciem, młodzieńczą energią i idealną sylwetką. Doktor Marek Bardadyn, ekspert w dziedzinie odchudzania, twórca diety strukturalnej zaprezentowanej w bestsellerach Kody młodości (REBIS 2006), Odchudzanie weekendowe (REBIS 2007), Odchudzająca książka kucharska (REBIS 2008), przedstawia niezwykle prostą i skuteczną kurację odwykową, dzięki której jedzenie przestanie działać, jak narkotyk.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też