Menu

Zespół bólowy miednicy mniejszej (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788320044454 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Beata Śpiewankiewicz 
  • Wydawnictwo PZWL 
  • Ilość stron 136 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Przewlekły ból w miednicy mniejszej jest dolegliwością, która w sporym stopniu zmniejsza jakość życia chorych. Jego przyczyną mogą być zmiany ekologiczne, zaburzenia czynnościowe albo psychosomatyczne. Rozpoznanie schorzenia i planowanie leczenia wymaga podejścia interdyscyplinarnego dlatego książka powstała we współpracy ze specjalistami z rozmaitych dziedzin. Przedstawiono w niej aktualny stan wiedzy na temat przewlekłych bólów miednicy mniejszej z przyczyn: ginekologicznych, chirurgicznych, proktologicznych, gastrologicznych, ortopedycznych, urologicznych i psychologiczno-psychiatrycznych. Opisano jeszcze metody postępowania diagnostycznego i terapeutycznego. Liczne ryciny, w tym kolorowe, świetnie ilustrują zawartą w publikacji treść.
Autorami poszczególnych rozdziałów są doświadczeni klinicyści, którzy przekazali widoczne praktyczne informacje pomocne w rozpoznawaniu tej jednostki chorobowej i leczeniu pacjentów cierpiących na przewlekłe dolegliwości bólowe.
Książka adresowana jest do lekarzy najróżniejszych specjalności, w tym ginekologów, proktologów, chirurgów, gastrologów, urologów i ortopedów. Powinna zainteresować dodatkowo lekarzy rodzinnych.

Podtytuł: Problem interdyscyplinarny
ISBN: 9788320044454
Kod paskowy: 9788320044454
Redakcja: Śpiewankiewicz Beata
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 20384
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 136
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x23.5cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.24
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.