Moje konto
  • Opatrunek foliowy Medisorb F 10x12cm 50szt. Opatrunek foliowy Medisorb F 10x12cm 50szt.

Opatrunek foliowy Medisorb F 10x12cm 50szt.

1 oferta z 1 sklepu

Producent TZMO S.A. WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentTZMO S.A.

Opatrunek foliowy Medisorb F 10x12cm 50szt. Medisorb F (foliowy) to jałowy samoprzylepny opatrunek poliuretanowy stosowany głównie do leczenia ran odleży nowych I i II etapu. Utrzymuje wilgotne środowisko wywołując okluzję rany a jego przezroczysta budowa pozwala na obserwację procesu gojenia się rany.

Cechy produktu:

Utrzymuje wilgotne środowisko wywołując okluzję rany. Zabezpiecza przed maceracją skóry wokół rany. Paroprzepuszczalny – umożliwia przenikanie tlenu do rany przy jednoczesnym odparowywaniu nadmiaru wysięku z rany. Zabezpiecza ranę przed wtórną infekcją. Barierowy dla mikroorganizmów, wody i zanieczyszczeń. Samoprzylepny – przykleja się do zdrowego naskórka ale nie do rany. Elastyczny - nie odkleja się podczas naciągania skóry. Transparentny, dzięki czemu pozwala na obserwację rany. Bezbolesny podczas zmiany opatrunku.

Zastosowanie: Stosowany w przypadku ran: odleżyn I i II stopnia, drobnych oparzeń, miejsc po pobraniu przeszczepu, otarć i skaleczeń, a także: jako zabezpieczenie do innych opatrunków np. Medisorb G.

Opatrunek Medisorb F może pozostawać na ranie do 7 dni i nie wymaga żadnego innego opatrunku.

Opakowanie: 50szt.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też