Moje konto
  • SCHOLL Spray do usuw.kurzajek i brodawek 80ml SCHOLL Spray do usuw.kurzajek i brodawek 80ml

SCHOLL Spray do usuw.kurzajek i brodawek 80ml

2 oferty z 2 sklepów

Producent RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A. Postać spray WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Biała Stokrotka

★★★★★
520 opinii

Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml

Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml

… zamrażania ciekłym azotem. Zalety stosowania Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek: Łatwość stosowania – do stosowania w warunkach domowych Wydajność produktu Bezpieczeństwo użycia – spray zawiera osłonę pozwalającą na bezpieczne i skuteczne stosowanie produktu Krótki czas zabiegu – zabieg trwa tylko kilka minut Opakowanie zawiera wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia w warunkach …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentRECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.
Postaćspray

Działanie:Jest to preparat służący do usuwania kurzajek oraz brodawek. Najczęściej znajdują się na stopach.Kurzajki pojawiają się w wyniku działania niektórych typów wirusa HPV. W bardzo łatwy sposób można się zarazić, wystarczy wizyta na basenie bądź siłowni, a do tego nieodpowiednie dbanie o stopy i problem gotowy.

Będąc na basenie można profilaktycznie nosić klapki, czy też pływać w skarpetach przeciwkurzajkowych, ogólnie dbać o stopy aby zawsze były suche i czyste, ale zawsze może się przydarzyć że mimo wszystkich starań dopadnie nas ta przykra przypadłość.

Dla osób które mają problem z kurzajkami czy też brodawkami firma Scholl stworzyła spray, który pomaga pozbyć się problemu nawet przy jednokrotnym użyciu. Jest to wygodna, bezpieczna i szybka droga do pozbycia sie kurzajek.Stosowanie:Preparat do stosowania miejscowego.

Kurzajke bądź brodawkę należy spryskać w taki sposób aby powstał pęcherzyk który znika samoistnie po 10-14 dniach. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy jednorazowe użycie nie przyniosłu efektu, zabieg należy powtórzyć 2-3 razy....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też