Menu

Casio BGS-100-9AER

Cechy produktu

  • Producent Casio 
  • Kolor tarczy zielony 
  • Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego 
  • Wodoszczelność 10 ATM
  • Funkcje wodoszczelność 

Opis

Zegarek Casio BABY-G BGS-100 to wytrzymały sportowy zegarek dla kobiet z mechanizmem kwarcowym zasilanym z baterii. Model został zaopatrzony analogowo-cyfrowy odczyt z podświetleniem tarczy diodą elektroluminescencyjną, która umożliwia sprawdzenie godziny w ciemności. System antywstrząsowy oporny na wstrząsy i uderzenia powoduje dzięki specjalnej technice, iż żywotność zegarka jest widocznie dłuższa. Nieszablonową cechą modelu jest wbudowany krokomierz, który mierzy liczba przebytych kroków na treningu i w ciągu całego dnia wspierając aktywność użytkownika. Program Step Tracker można skonfigurować, taksamoczynnie rozpocząć liczenie kroków, gdy zaczynamy jogging, bieganie albo chodzenie.
Funkcje zegarka zostały skoncentrowane są na uprawianiu sportu, zaopatrzony został w 24 godzinny stoper mierzący z starannością 1/100 sekundy, timer odmierzający czas wstecz, funkcja dual time na tarczy zegarka umożliwia wyświetlanie czasu w drugiej strefie czasowej. Oprócz tego zegarek posiada 5 alarmów z funkcją drzemki oraz z funkcją sygnału pełnej godziny, wyciszenie dźwięków i kalendarz automatyczny, który pamięta krótsze miesiące i lata przestępne i 12 jak i 24 godzinny tryb wyświetlania godziny. Na dodatek model ten wyposażono we umocnione i trwałe szkło mineralne. Koperta i pasek wykonane zostały z tworzywa nienaturalnego.
Klasa wodoszczelności WR 100 M pozwala na luźne pływanie.
Zegarek łączy w sobie prawdziwie sportowy charakter z modną stylistyką. Modele dostępne są w pięciu najróżniejszych kolorach, które pasują do odzieży sportowej: trzy w kolorze limonkowym, jeden w popularnym odcieniu pastelowym, jeden w odcieniu białym typowym. Zestawienie cech i funkcji:

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.