Moje konto  ▾

Casio STR-300-7

Producent CasioStyl sportowyMechanizm kwarcowyWodoszczelność 50 mKształt koperty owalnyKolor tarczy różowy, różowyRodzaj paska pasek z tworzywa sztucznegoKolor paska biały, biały WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentCasio
Stylsportowy
Mechanizmkwarcowy
Wodoszczelność50 m
Kształt kopertyowalny
Kolor tarczyróżowy, różowy
Rodzaj paskapasek z tworzywa sztucznego
Kolor paskabiały, biały

Odkryj wszystkie atuty tego modelu! Poznaj jego specyfikację, wyszukaj najtańszą ofertę i kup to co Ci się podoba.

Wygląd

Wygląd zegarka to kluczowa sprawa. Nie będzie przecież on służył tylko do odmierzania czasu. Jest też stylowym dodatkiem do wielu stylizacji. Dlatego warto wybrać coś, co będzie skutecznie przykuwało wzrok swoim wyglądem. Mechanizm oraz tarcza ukryte są w wytrzymałej, choć subtelnej kopercie o zbudzającym zainteresowanie kształcie. Tradycyjny owalny kształt koperty, jest uniwersalny i prosty stylistycznie. To istotna cecha biżuterii użytkowej. Tradycyjny owalny kształt koperty, jest uniwersalny i prosty stylistycznie. To istotna cecha biżuterii użytkowej. Całości dopełnia różowy||różowy kolor tarczy zegarka. Zegarek to nie tylko koperta, ale także pasek z tworzywa sztucznego. Dzięki wykorzystaniu jakościowych materiałów, jego noszenie jest wyjątkowo komfortowe. biały||biały kolor paska stanowi o klasycznym i ponadczasowym wyglądzie. Zegarek waży jedynie 0.250 g.

Mechanizm

Sercem zegarka jest sprawdzony i perfekcyjnie skonstruowany mechanizm kwarcowy. Dzięki niemu, masz pewność, że zegarek będzie Ci służył przez długi czas.

Dodatki

Dodatkowo, funkcje, jakie producent zdecydował się wykorzystać, zwiększają użyteczność zegarka. Z tym zegarkiem możesz prowadzić aktywny tryb życia! Bezpieczne dla mechanizmu nurkowanie, nawet ze specjalistycznym sprzętem i na duże głębokości umożliwia wodoszczelność do 50 m.

Wybór

Przy wyborze czasomierza musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy ma wskazywać tylko godzinę, czy też posiadać więcej opcji. Prezentowany zegarek, to udane połączenie prostoty, stylu i funkcjonalności, a także solidnego bezawaryjnego mechanizmu, który zapewnia nieprzerwaną pracę przez długi czas.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.