Manu

Dolce&Gabbana DW0776

Cechy produktu

  • Producent Dolce&Gabbana 
  • Styl fashion 
  • Kształt koperty okrągły 
  • Kolor paska czarny 
  • Rodzaj paska pasek skórzany 
  • Rodzaj szkła mineralne 
  • Wodoszczelność 5 ATM

Opis

Modny i stylowy - tak z pewnością można określić zegarek Dolce&Gabbana DW0776. Przeczytaj jego specyfikację, znajdź go u nas w najniższej cenie i kup. Ciesz się nim przez długi czas.

Wygląd

Dobry zegarek musi być też po prostu ładny. Musi pasować do całości kreacji i osoby oraz przyciągać wzrok. Dlatego warto wybrać taki czasomierz, który nie tylko spełni swoje podstawowe funkcje, ale także stanie się modnym dodatkiem do naszego stroju. Kształtna koperta zwraca uwagę i doskonale wygląda na kobiecym nadgarstku. Spokojny stylistycznie, okrągły, dodaje prostoty i elegancji. Spokojny stylistycznie, okrągły, dodaje prostoty i elegancji. No i pasek skórzany - to kolejny element, na który warto zwrócić uwagę. Wygląda równie dobrze jak koperta i wykonany jest z dobrych materiałów, dzięki czemu nie powinien uczulać noszącego. Gustowny, czarny pasek, jest prosty i stylowy. Wszystko to przy wadze 0.250 g.

Mechanizm

Mechanizm kwarcowy zapewnia długie i bezproblemowe funkcjonowanie czasomierza.

Dodatki

Atrakcyjność zegarka Dolce&Gabbana DW0776 z pewnością podwyższają również inne cechy, którymi ten model się charakteryzuje. Zegarek jest wyjątkowo odporny na zachlapania i posiada wodoszczelność do 50 m. Nie musisz go ściągać, żeby umyć ręce, czy wziąć prysznic, a nawet popływać (o ile nie zamierzasz nurkować na duże głębokości.

Wybór

Naręczny czasomierz to w tej chwili nie tylko zwykłe urządzenie do mierzenia czasu. To także biżuteria użytkowa, której dobór jest kwestią nie tylko wygody, ale i wyglądu. Warto więc wybrać to, co będzie dla nas najodpowiedniejsze.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie