Moje konto
  • Dolce&Gabbana DW0776 Dolce&Gabbana DW0776
  • Dolce&Gabbana DW0776 Dolce&Gabbana DW0776

Dolce&Gabbana DW0776

0 ofert z 0 sklepów

Styl fashion Mechanizm kwarcowy Wodoszczelność 50 m Kształt koperty okrągły Rodzaj paska pasek skórzany Kolor paska czarny Rodzaj szkła mineralne Producent Dolce&Gabbana MPN DW0776 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

Stylfashion
Mechanizmkwarcowy
Wodoszczelność50 m
Kształt kopertyokrągły
Rodzaj paskapasek skórzany
Kolor paskaczarny
Rodzaj szkłamineralne
ProducentDolce&Gabbana
MPNDW0776

Piękny zegarek Dolce&Gabbana DW0776 będzie z pewnością ciekawym dodatkiem do licznych strojów. Fenomenalny dodatek dla kobiety z klasą.

Wygląd

Damski zegarek na rękę musi być stylowy. W końcu to nie tylko czasomierz, ale także forma biżuterii użytkowej, która musi pasować do wielu stylizacji. Warto więc wybrać taki model, który będzie nie tylko dobrej jakości, ale także będzie przyciągał wzrok. Ozdobna koperta kryje perfekcyjnie działający mechanizm oraz czytelny cyferblat. Wygląd koperty to istotna sprawa, okrągły kształt jest klasyczny i ponadczasowy. Dodatkowo, pasek skórzany cechuje się ogromną starannością wykonania. Do produkcji wykorzystano dobre gatunkowo materiały. Pasek w kolorze czarny||czarny, to doskonały przykład prostoty i stylu. Zegarek waży jedynie 0.250 g.

Mechanizm

Precyzyjnie zbudowany mechanizm kwarcowy zapewnia długą żywotność i precyzyjną pracę zegarka.

Dodatki

Oprócz tego, Dolce&Gabbana DW0776 posiada także kilka dodatkowych funkcji. Mechanizm jest dobrze chroniony przed zachlapaniami, choć z pewnością nurkowanie z akwalungiem już nie jest dla niego zbyt bezpieczne.

Wybór

Dobry zegarek to nie tylko urządzenie do odmierzania czasu. To także forma biżuterii, dodatku, który jest z nami na co dzień, i bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie życia. Warto więc poszukać urządzenia, który spełni zarówno nasze wymagania techniczne, jak i będzie stylowo wyglądał na naszym nadgarstku.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też