Menu

Gino Rossi 10242B-3B4

Cechy produktu

  • Producent Gino Rossi 

Opis

Zegarek polskiego producenta z Krakowa – firmy Gino Rossi. Model 11014A-3B4 pochodzi z nowej damskiej linii. Wyprodukowany z wysokiej jakości stopu metali, koloryzowanego trwałą powłoką IPS. Naturalne szkiełko mineralne ma podwyższoną odporność na zarysowania.

ascetyczna tarcza schowana jest w super cienkiej kopercie o grubości zaledwie 5,5mm. Klasyczna, kolista koperta zegarka w połączeniu z popularnym paskiem tworzą nieśmiertelny a równocześnie wyjątkowo żeński zegarek.

Warto dodaćdamski zegarek Gino Rossi 11014A-3B4 został wyposażony w bezusterkowy japoński mechanizm, zapewniający stanowczo wysoką precyzję chodu. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM że czasomierz jest wytrzymały wyłącznie na zachlapania.

żeński zegarek Gino Rossi 11014A-3B4 jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, sprzedawany w firmowym pudełku Gino Rossi i kompletem dokumentów od producenta - wspaniały na podarek.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.