Menu

Gino Rossi 11014A-1A3

Cechy produktu

  • Producent Gino Rossi 

Opis

Zegarek polskiego producenta z Krakowa – marki Gino Rossi. Model 11014A-1A3 pochodzi z nowej żeńskiej kolekcji. Wykonany z wysokiej jakości stopu metali, koloryzowanego trwałą warstwą IPS. Naturalne szkiełko mineralne ma podwyższoną niepodatność na zarysowania.

surowa tarcza schowana jest w super cienkiej kopercie o grubości zaledwie 5,5mm. Konwencjonalna, kolista koperta zegarka w połączeniu z lubianym paskiem tworzą ponadczasowy a równocześnie szczególnie kobiecy zegarek.

Warto dodaćżeński zegarek Gino Rossi 11014A-1A3 został wyekwipowany w bezawaryjny japoński mechanizm, zapewniający szczególnie wysoką precyzję chodu. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM iż czasomierz jest oporny wyłącznie na zachlapania.

kobiecy zegarek Gino Rossi 11014A-1A3 jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, sprzedawany w firmowym pudełku Gino Rossi i kompletem dokumentów od producenta.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.