Manu

Obaku V110LCIRB

Cechy produktu

  • Producent Obaku 
  • Rodzaj szkła mineralne 
  • Wodoszczelność 3 ATM

Opis

Piękny zegarek Obaku KUP JESZCZE TANIEJ-NEGOCJUJ CENE! Obaku Damskie V110LCIRB Dostawa Gratis! Wymiana 100 dni! będzie z pewnością ciekawym dodatkiem do licznych strojów. Kapitalny dodatek dla kobiety z klasą.

Wygląd

Damski zegarek na rękę musi być stylowy. W końcu to nie tylko czasomierz, ale także forma biżuterii użytkowej, która musi pasować do wielu stylizacji. Warto więc wybrać taki model, który będzie nie tylko dobrej jakości, ale także będzie przyciągał wzrok. Ozdobna koperta kryje perfekcyjnie działający mechanizm oraz czytelną tarczę. Wszystko to przy wadze 0.6 g.

Dodatki

Oprócz tego, Obaku KUP JESZCZE TANIEJ-NEGOCJUJ CENE! Obaku Damskie V110LCIRB Dostawa Gratis! Wymiana 100 dni! posiada także kilka dodatkowych funkcji. Mechanizm jest dobrze chroniony przed zachlapaniami, choć z pewnością nurkowanie z akwalungiem już nie jest dla niego zbyt bezpieczne.

Wybór

Dobry zegarek to nie tylko urządzenie do odmierzania czasu. To także forma biżuterii, dodatku, który jest z nami na co dzień, i bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie życia. Warto więc poszukać egzemplarza, który spełni zarówno nasze wymagania techniczne, jak i będzie stylowo wyglądał na naszej ręce.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie