Menu

Skagen SKW2616

Cechy produktu

  • Producent Skagen 
  • Styl fashion 
  • Kolor tarczy szary 
  • Rodzaj paska bransoleta 

Opis

Zegarek kobiecy SKW2616 marki Skagen to niebanalna pozycja dla ludzi szanujących sobie dbałość o szczegóły jak ponadto bezawaryjne zachowanie mechanizmów. Koperta znaczna jest na 34 mm oraz ma grubość 7 mm. Skagen to producent mająca swoje korzenie w Skandynawskiej Danii.

Od samego początku swego istnienia zegarki te inspirowane były chłodną, śnieżną i lodową krainą czyli Arktyką. Obecnie producent Skagen jest częścią jednego z największych koncernów zegarkowych Fossil Group.

Zegarek SKW2616 posiada kwarcowy mechanizm zasilany normalną baterią. Wytrzymała bransoleta zrobiona ze stali nierdzewnej zagwarantuje wysoką jakość i solidność. W tym modelu kopertę wyprodukowano ze stali nierdzewnej która zapewnia wysoką oporność na czynniki atmosferyczne i np.

korozję. Użycie utwardzanego szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka bez rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Wodoszczelność na poziomie WR 30 gwarantuje poprawne działanie podczas niewielkich zamoczeń np.

podczas mycia rąk. Marka za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.