Menu

Casio A-158WA-1D

Cechy produktu

  • Producent Casio 

Opis

Połączenie sportowego charakteru z ciekawym wyglądem i mnogością funkcji iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród sportowej serii Casio. Właściwości ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy – Zasilany bateria; -BRANSOLETA: Stal Nierdzewna; -OBWÓD BRANSOLETY: kompletna mierzona wraz z kopertą: 20cm; z możliwością regulacji przez przesunięcie zapięcia; -SZKIEŁKO: Hesalitowe; -KOPERTA: Tworzywo sztuczne; -PODŚWIETLENIE: Diodowe; -WODOSZCZELNOŚĆ: WR na zachlapanie (nie zanurzać w wodzie); -STOPER: mierzący czas do 1 godziny z precyzyjnością 1/100 sekundy; -ALARM: jeden alarm dzienny; -SYGNAŁ PEŁNEJ GODZINY: -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: zegarek wyświetla godzinę w trybie zarówno 12 jak i 24 godzinnym; -KALENDARZ samoczynnY: zegarek sam dostosowuję datę w przypadku krótszych albo dłuższych miesięcy; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 7 lat; -typ BATERII: CR2016; -dokładnOŚĆ CHODU: ±30 sekund na miesiąc; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE; Oryginalny Kartonik CASIO ze stojaczkiem; -OKRES GWARANCJI: 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat dopłatą 20zł przy zakupie poprzez zamieszczenie takiej danych w uwagach do zamówienia albo do 30 dni od dnia otrzymania towaru poprzez wpłatę kwoty za przedłużenie na konto bankowe;

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.