Menu

Casio DBC-32D-1A

Cechy produktu

  • Producent Casio 
  • Styl klasyczny 
  • Mechanizm kwarcowy 
  • Kolor tarczy szary 
  • Kolor paska szary 
  • Wodoszczelność 3 ATM
  • Funkcje wodoszczelność 

Opis

Zegarek CASIO DBC-32D-1A DataBank z kalkulatorem to seria zegarków wyekwipowanych w wielofunkcyjne wyświetlacze i umożliwiających zapamiętywanie różnorodnych znacznych wiadomości, dodatkowo tekstowych. Jeśli potrzebujesz podręcznej bazy danych, to znaczyCi trzeba DataBank.

cechy ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy - zasilany baterią; -KOPERTA: Tworzywo sztuczne; -BRANSOLETA: Stal Nierdzewna; -OBWÓD BRANSOLETY: Maksymalny mierzony wraz z kopertą 22cm z możliwością skrócenia u każdego zegarmistrza poprzez wybicie ogniw z bransolety; -SZKIEŁKO: Hesalitowe; -TARCZA: Czarna - ekran cyfrowy; -PODŚWIETLENIE: Dioda Led w kolorze pomarańczowym; -AUTO PODŚWIETLENIE: automatyczne podświetlenie włącza się w trakcie ruchu nadgarstka w kierunku twarzy; -TELEMEMO: objętość pamięci: do 25 zestawów informacji, z 8-znakowymi nazwami i 15-cyfrowym numerem telefonu; -MULTI LANGUAGE: Menu zegarka wyświetlane w różnorodnych językach; -DUAL TIME: zegarek może wskazywać godzinę w dwóch strefach czasowych; -KALKULATOR: 8-cyfrowy (działania arytmetyczne, a także przeliczanie walut); -STOPER: Odmierza czas do 24 godzin z dokładnością do 1/100 sekundy; -MULTI ALARM: 5 alarmów w tym jeden z funkcją drzemki ( 1 alarm dzienny dzwoni o tej samej porze każdego dnia, drugi alarm ustawiamy na potężną datę aby przypomnieć np o urodzinach, trzeci alarm miesięczny dzwoni co miesiąc tego samego dnia, a także czwarty ustawiany na każdy dzień danego miesiąca); -SYGNAŁ PEŁNEJ GODZINY: -KALENDARZ automatycznY: mechanizm sam dopasowuję datę w sytuacji krótszych albo dłuższych miesięcy; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: wyświetlanie godziny w trybie 12 lub 24-godzinnym; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 10 lat; -rodzaj BATERII; CR2025; -starannOŚĆ CHODU: ±30 sekund na miesiąc; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Metalowa Puszka; -OKRES GWARANCJI: 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat dopłatą 20zł przy zakupie przez zamieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia lub do 30 dni od dnia otrzymania towaru poprzez wpłatę kwoty za przedłużenie na konto bankowe.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.