Menu

Casio EQB-800BL-1AER

Cechy produktu

  • Producent Casio 

Opis

wyszukana i wytworna linia zegarków z wyższej półko Casio, dla osób uprawiających sport, charakteryzuje się równocześnie prostotą i siłą własnego charakteru. Wszystkie modele EDIFICE łączą w sobie atuty zegarka sportowego, wodoodpornego do głębokości 100m z designem zegarka stylowego.

Sama ich nazwa wskazuje na ich śmiało akcentowany wygląd i funkcje w sam raz dla progresywnego biznesmena. Casio Edifice EQB-800BL-1AER to wyśmienita pozycja przeznaczona dla osób poszukujących progresywnego, mocnego, męskiego zegarka w konwencjonalnym wydaniu.

Model posiada mechanizm kwarcowy zasilany energią słoneczną zapewniający niezwykłą precyzję chodu, a równocześnie nie wymaga wymiany baterii gdyż czerpie energię z paneli słonecznych doadowujących akumulator.

postępowość, która wchodzi wielkimi krokami to główne funkcje smartwatcha i łączność z telefonem poprzez Bluetooth. Z poziomu telefonu można zmienić czas, ustawiać strefy czasowe czy alarmy. Parametry męskiego zegarka Casio EQB-800-BL-1AER: -MECHANIZM: Kwarcowy SOLAR - zasilany światłem dziennym; -PASEK: Tworzywo sztuczne, koloru czarnego; -KOPERTA: Stal szlachetna, koloru metalicznego; -SZKIEŁKO: Mineralne (wyjątkowo stosowane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa.

Jest nad wyraz transparentne, rozciągliwe, a w razie zarysowania, można je z łatwością wypolerować); -TARCZA: Czarna; -KORONKA: Zakręcana; -WODOSZCZELNOŚĆ: 10 ATM (zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. W trakcie kąpieli czy pływania.

Nie wolno w zegarku wchodzić do sauny ani naciskać przycisków pod wodą); --TOUGH SOLAR: Funkcja solar. Zegarek zasilany jest energią więc nie wymaga podmiany baterii gdyż czerpie energię z paneli słonecznych doładowujących akumulator; -BLUETOOTH: Dzięki tej funkcji możliwe jest bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami kompatybilnymi z naszym zegarkiem (zezwala na sterowanie funkcjami telefonu z poziomu zegarka); -STOPER: Odmierza czas do 24 godzin z precyzyjnością do 1 sekundy -ALARM: 1 alarm dzienny; - WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERII: szczególnie sprytnie zrobiona funkcja.

Gdy akumulator jest bliski całkowitemu wyczerpaniu, wskazówka sekundnika początkuje przeskakiwać. Daje to użytkownikowi informację, iż należy zacząć przymierzać się do naładowania akumulatora; -POWER SAVING: funkcja oszczędzania energii niektóre funkcje samoczynnie są wyłączane, jeśli zegarek poprzez parę godzin nie jest stosowany; -DATOWNIK: w formie okienka wskazuje aktualny dzień miesiąca; -DUAL TIME: jednoczesne wyświetlanie czasu w dwóch strefach czasowych; -CZAS ŚWIATOWY: funkcja umożliwiająca odczyt godziny w 300 miastach na świecie; -TACHOMETR: Bezel zegarka oznakowano specjalną skalą, która w połączeniu z sekundnikiem pozwala na obliczanie przeciętnej szybkości poruszania się; -FUNKCJA ZNAJDŹ TELEFON: Namierzanie telefonu za pomocą zegarka; -precyzyjnOŚĆ CHODU: ±15 sekund na miesiąc; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU ANGIELSKIM; -OPAKOWANIE: ORYGINALNE PUDEŁKO CASIO EDIFICE;

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.