Menu

Casio GA-201TR-7A

Cechy produktu

  • Producent Casio 
  • Styl sportowy 
  • Mechanizm kwarcowy 
  • Kształt koperty okrągły 
  • Kolor tarczy wielokolorowy 
  • Kolor paska biały 
  • Rodzaj paska pasek kauczukowy 
  • Wodoszczelność 20 ATM
  • Funkcje wodoszczelność 

Opis

Gwarancja – 3 lata gwarancji możliwość rozszerzenia o kolejne 3 lata Mechanizm – kwarcowy – energia pobrana z baterii, przekazywana jest do kwarcu, wprawiając go w drgania, na podstawie których układ cyfrowy odmierza aktualny czas.

Pasek/Bransoleta – pasek, tworzywo sztuczne, koloru białego Koperta – tworzywo nienaturalne, okrągła, koloru niebieskiego, koloru białego Szkiełko – mineralne – najpopularniejszy wariant szkiełka, posiada dużą elastyczność, dzięki temu jest niepodatne na pęknięcia.

Tarcza – biała, wielokolorowa Wodoszczelność – (200 m/WR200/20 ATM) – z taką klasą wodoszczelności można nurkować z akwalungiem. Datownik – wbudowany, bezusterkowy mini kalendarz, wskazujący za każdym razem poprawną datę Alarm – 5 alarmów dziennych Podświetlenie – Auto LED – podświetlenie z wykorzystaniem diody LED, które można włączyć ręcznie albo automatycznie przez ruch nadgarstka w kierunku twarzy.

Timer – przypomnienie dźwiękowe, liczące czas „do tyłu". Maksymalny czas pomiaru to 1 godzina. Kiedy odliczanie dobiega końca, zegarek emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Stoper – do 100h, dokładność 1/1000 sek.

Funkcja zezwalająca na precyzyjny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1000 godzin przy precyzyjności do tysięcznej części sekundy. Zapięcie – na sprzączkę – tradycyjny wariant zapięcia, którego sprawdzona i potężna kompozycja, i prostota i konwencjonalny charakter powodują, że ten typ zapięcia wciąż jest istotnie modny.

Czas dobowy 12/24h – Możliwość ustawienia wyświetlania czasu w formacie 12 lub 24-godzinnym. W przypadku wyboru formatu 12-godzinnego, w godzinach popołudniowych, obok godziny wyświetla się literka p. Czas światowy – zegarek wyświetla czas w wybranych obszarach i miastach na świecie, funkcja świetna dla osób, które niejednokrotnie podróżują po świecie, lub prowadzą interesy z zagranicznymi kontrahentami.

G-SHOCK – Firmowy i innowacyjny system maksymalnej ochrony przed wstrząsami i uderzeniami. Pomiar prędkości – tak Żywotność baterii – 3 lata typ dodatkowy – japońskie, sportowe, fashion / modowe, cyfrowe, młodzieżowe, wielofunkcyjne, do biegania, wstrząsoodporne Waga – 80,00g Szerokość – 52 mm Grubość – 17 mm Maksymalny obwód (koperta i pasek) – 22,00 cm Szerokość paska/bransolety przy kopercie – 29 mm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.