Menu

Casio MTP-E305L-7A

Cechy produktu

  • Producent Casio 

Opis

postępowy i stylowy zegarek dla panów charakteryzujący się elegancką tarczą o sportowym zacięciu. Niezawodny zegarek z męskiej linii CASIO MTP w metalowej kopercie na skórzanym pasku. Srebrną tarczę zegarka chroni szkiełko mineralne, które jest niepodatne na pęknięcia i posiada możliwość polerowania.

Zegarek ma klasę wodoszczelności 5ATM, która pozwala na kontakt z wodą lecz nie zaleca się pływania w nim. Właściwości ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy - zasilany baterią; -KOPERTA: Mosiądz; -PASEK: Skórzany koloru brązowego; -OBWÓD PASKA: Maksymalny mierzony wraz z kopertą 21,5cm; -SZKIEŁKO; Mineralne; -TARCZA: metaliczna z elementami w kolorze różowego złota; -WODOSZCZELNOŚĆ: 50m (umożliwia kontakt z wodą - ale nie zaleca się pływania w zegarku); -NEOBRITE: wskazówki w zegarku zostały pokryte powłoką fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień - świeci w ciemnościach; -MULTI DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień tygodnia, a także miesiąca; -TARCZA 24-GODZINNA: Wskazuje aktualną porę dnia; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 3 lata; -wariant BATERII: SR927SW; -starannOŚĆ CHODU: ±20 sekund na miesiąc; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE; Metalowa Puszka; -OKRES GWARANCJI: 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat dopłatą 20zł przy zakupie poprzez zamieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia lub do 30 dni od dnia otrzymania towaru poprzez wpłatę kwoty za przedłużenie na konto bankowe;

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.