Menu

Casio MW-600F-1A

Cechy produktu

  • Producent Casio 

Opis

wyszukany i stylowy zegarek dla panów, bezawaryjny zegarek serii MW z tradycyjno-sportowej linii CASIO. Zegarki z tej linii znamionują szeroka solidność i wodoszczelność zegarka jak i sportowy design. Atrybuty ZEGARKA: -MECHANIZM: kwarcowy, zasilany baterią; -SZKIEŁKO: Hesalitowe; -KOPERTA: Żywico Guma koloru czarnego; -PASEK: Żywico Guma koloru czarnego; -OBWÓD PASKA: Maksymalny mierzony wraz z kopertą 22,5cm; -TARCZA: Czarna; -NEOBRITE: Wskazówki i indeksy w zegarku pozostały pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień – subtelnie podświetla się w ciemnościach; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m (zezwala na swobodne pływanie - nie wolno wchodzić do sauny); -DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 10 lat; -rodzaj BATERII: SR2016; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Metalowa Puszka; -OKRES GWARANCJI: 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat dopłatą 20zł przy zakupie przez zamieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia albo do 30 dni od dnia otrzymania towaru poprzez wpłatę kwoty za przedłużenie na konto bankowe;

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.