Menu

Casio W-210-1A

Cechy produktu

  • Producent Casio 

Opis

Połączenie sportowego charakteru z atrakcyjnym wyglądem, a także mnogością funkcji powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród sportowej kolekcji Casio. Atrybuty ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy - zasilany na baterię; -PASEK: Żywiczny koloru czarnego; -OBWÓD PASKA: Całkowity mierzony wraz z kopertą 21cm; -KOPERTA: Tworzywo sztuczne koloru srebrnego; -SZKIEŁKO; Akrylowe; -PODŚWIETLENIE: Dioda LED podświetla tarczę zegarka; -WODOSZCZELNOŚĆ: 50m (można wejść pod prysznic lub do wody, ale nie zaleca się pływania w nim): -DUAL TIME: zegarek może wskazywać godzinę w dwóch strefach czasowych; -STOPER: Odmierza czas do 24 godzin z skrupulatnością do 1/100 sekundy; -ALARM: 1 alarm w ciągu doby; -SYGNAŁ PEŁNEJ GODZINY: -KALENDARZ samoczynnY: mechanizm sam dostosowuję datę w sytuacji krótszych lub dłuższych miesięcy; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: godzina może być wyświetla w formacie 12 albo 24-godzinnym; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 10 lat; -typ BATERII: CR2016; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE; Metalowa Puszka; -OKRES GWARANCJI: 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat dopłatą 20zł przy zakupie przez zamieszczenie takiej danych w uwagach do zamówienia lub do 30 dni od dnia otrzymania towaru przez wpłatę kwoty za przedłużenie na konto bankowe.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.