Moje konto
  • Festina 16567/7 Festina 16567/7
  • Festina 16567/7 Festina 16567/7

Festina 16567/7

0 ofert z 0 sklepów

Producent Festina Mechanizm kwarcowy Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego Wodoszczelność 100 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Festina

Popularne produkty z kategorii Zegarki męskie innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentFestina
Mechanizmkwarcowy
Rodzaj paskapasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność100

Festina 16567/7 - to prawdziwie męski zegarek, który z pewnością wkrótce stanie się dla Ciebie niezastąpionym dodatkiem. Jeśli się na niego zdecydujesz, będzie świetnym dodatkiem, który z pewnością odświeży Twój wygląd.

Wygląd

Ważną cechą każdego zegarka jest jego wygląd oraz jakość wykonania. Solidność konstrukcji koperty jest kluczowa, ponieważ zegarek kupujemy z myślą o kilku latach użytkowania. Warto więc wybrać coś nie tylko ładnego, ale i dobrze wykonanego. Najważniejszym elementem zegarka wydaje się być dobrze zaprojektowana i świetnie wykonana koperta, skrywająca mechanizm i tarczę. Zegarek to nie tylko koperta, ale także pasek z tworzywa sztucznego. Dzięki wykorzystaniu jakościowych materiałów, jego noszenie jest wyjątkowo komfortowe. Dobra waga, 0.5 g, pozwala na odpowiednie czucie zegarka na ręku.

Mechanizm

Precyzyjne mechanizmy kwarcowy oferują sprawne działanie i niezwykle dokładne odmierzanie czasu. Dzięki bezobsługowej budowie możesz bez problemów korzystać ze swojego zegarka na co dzień.

Dodatki

Dodatkowo, funkcje, jakie producent zdecydował się wykorzystać, zwiększają użyteczność zegarka. Doskonałej jakości materiały oraz renoma marki Festina sprawiają wyjątkową szczelność zegarka (do 100m), który można nosić nawet podczas tak ekstremalnych aktywności, jak nurkowanie z akwalungiem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też