Moje konto
  • Festina 6819/2 Festina 6819/2
  • Festina 6819/2 Festina 6819/2
  • Festina 6819/2 Festina 6819/2

Festina 6819/2

1 oferta z 1 sklepu

Producent Festina Styl sportowy Mechanizm kwarcowy Kształt koperty okrągły Rodzaj paska pasek z tworzywa sztucznego Wodoszczelność 100 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentFestina
Stylsportowy
Mechanizmkwarcowy
Kształt kopertyokrągły
Rodzaj paskapasek z tworzywa sztucznego
Wodoszczelność100

Festina 6819/2 to uniwersalny zegarek o naprawdę dobrym wyglądzie. Sprawdź, co ma do zaoferowania, przeczytaj specyfikację, obejrzyj zdjęcia i znajdź w najniższej cenie.

Wygląd

Dobry wygląd to podstawa. Podobnie jak jakość wykonania i użytych materiałów. Zegarek używany na co dzień, musi wiele wytrzymać. Warto więc wybierać modele, które swoim wykonaniem nie budzą zastrzeżeń. Kluczowym jest wykonanie koperty zegarka. Wyróżniająca się wyglądem koperta otacza funkcjonalny mechanizm oraz czytelną tarczę za wytrzymałym szkiełkiem. Spokojny stylistycznie, okrągły, dodaje prostoty i elegancji. No i pasek z tworzywa sztucznego - to również element, na który warto zwrócić uwagę. Wygląda równie dobrze jak koperta i wykonany jest z dobrych materiałów, dzięki czemu nie powinien uczulać noszącego.

Mechanizm

Dzięki zastosowaniu wydajnego i bezawaryjnego mechanizmu, zegarek 6819/2, gwarantuje długą i bezproblemową pracę oraz precyzyjne działanie. Mechanizm kwarcowy to gwarancja bezawaryjności.

Dodatki

Dodatki, w które firma Festina zdecydowała się wyposażyć model 6819/2 w kilka dodatkowych atrybutów, które zwiększają jego funkcjonalność. Zegarek ma podstawową wodoszczelność na poziomie 100 m, co oznacza, że jest odporny na większość zachlapań i krótkotrwały kontakt z wodą.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też