Manu

Seiko SSE061J1

Cechy produktu

  • Producent Seiko 
  • Wodoszczelność 10 ATM
  • Funkcje datownik 

Opis

Chcesz nabyć nowy zegarek? Seiko Zegarek Seiko SSE061J1 - to zegarek, który zachwya swoim wyglądem i doskonale pasuje niemal do każdej stylizacji, np. Smart Casual. Jeśli się na niego zdecydujesz, będzie świetnym dodatkiem, który z pewnością odświeży Twój wygląd.

Wygląd

Wybierając naręczny czasomierz, poza wyglądem powinniśmy skupić się też na jakości wykonania i użytych materiałów. Jeśli kupujemy zegarek na lata, warto wybrać solidny model o dobrze spasowanej kopercie. Koperta o zdecydowanym kształcie chroni mechanizm oraz ładny cyferblat. Oprócz godziny, na zegarku równie łatwo sprawdzisz również datę. Cyferblat jest czytelny nawet w ciemności - zapewnia to podświetlana tarcza.

Dodatki

Firma Seiko zdecydowała się wyposażyć model Zegarek Seiko SSE061J1 w kilka dodatkowych atrybutów, które zwiększają jego funkcjonalność. Mechanizm jest dobrze chroniony przed zachlapaniami, choć z pewnością nurkowanie z akwalungiem już nie jest dla niego zbyt bezpieczne.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie