Menu

Seiko SNKD99K1

Cechy produktu

  • Producent Seiko 
  • Mechanizm automatyczny 
  • Kolor tarczy niebieski 
  • Kolor paska szary 
  • Rodzaj paska bransoleta 
  • Wodoszczelność 5 ATM
  • Funkcje datownik, wodoszczelność 

Opis

Seiko SNKD99K1 męski wykorzystany tu pozostał pomysłowy mechanizm automatyczny, wykorzystujący energię wykonaną przez ludzkie ciało. Zegarek ten nie potrzebuje żadnych baterii. Sprężyna wprawiająca w ruch wskazówki nakręca się tu sama na skutek balansu wykonanego podczas ruchu ciała. Mechanizm umieszczono w wytrzymałej, stalowej kopercie. Użycie wysokiej jakości stali zagwarantuje, że zegarek odporny jest na korozję i uszkodzenia i nie powoduje alergii. Podstawą tego modelu jest konwencjonalna, wytworna bransoleta. Zegarek jest bezpieczny i komfortowy w używaniu. Dzięki potrójnemu zapięciu, nie trzeba obawiać się, iż mógłby się zsunąć lub odpiąć. Zaś żeby go prędko odpiąć, starczy wcisnąć specjalny przycisk. W modelu tym wykorzystano szkiełko mineralne Hardlex, wykorzystywane tylko w zegarkach producenta Seiko. Jest ono niemal tak wytrzymałe jak najtwardsze szkiełka szafirowe, zachowuje jednak sprężystość szkła mineralnego. Pomysłowym, przydatnym elementem w tym modelu jest pokrycie wskazówek powłoką Neobrite. Pochłania ona światło i dzięki czemu godzina może być widoczna bezpośrednio po wejściu do ciemnego wnętrza. Tarcza tego zegarka utrzymana jest w szykownej, srebrnej kolorystyce. Dzięki zastosowanym spokojnym barwom jest czytelna i przejrzysta. Tarcza tego zegarka utrzymana jest w stylowej, niebieskiej kolorystyce. Dzięki wykorzystanym barwom jest czytelna i klarowna. Wodoszczelność na poziomie 50m. (5ATM) gwarantuje, że nie trzeba, w przypadku tego modelu, obawiać się małych, a nawet pokaźniejszych zachlapań. Nie należy jednak w nim pływać ani nurkować, a przy kontakcie zegarka z wodą lepiej wystrzegać się wciskania przycisków. Model ten wyposażony został w datownik, przy pomocy którego na tarczy ukazywany jest aktualny dzień miesiąca oraz nazwa dnia tygodnia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.