Menu

Garmin Fenix 5

Cechy produktu

  • Producent Garmin 

Opis

Garmin Fenix 5S Plus

Garmin Fenix 5S Plus to wytrzymały i nowoczesny zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych, który pomaga osiągać cele i nadaje się na mniejsze nadgarstki. Osiągaj ulepszone wyniki z innowacyjnymi pomiarami wydajności, mapami, możliwością odtwarzania muzyki i wieloma innymi funkcjami. Dzięki barwnym mapom TOPO z opcją Trendline do wyznaczania popularnych tras łatwo wynajdziesz najciekawsze ścieżki. Możesz wgrać do zegarka do 500 utworów, żeby słuchać muzyki w trakcie treningu bez korzystania z telefonu. Inne ważne funkcje to m.in. Nadgarstkowy pomiar tętna, powiadomienia z telefonu i obsługa płatności zbliżeniowych Garmin Pay.

Droga do sukcesu

Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście, czy na szlaku, zegarek Garmin Fenix 5S Plus zaimplementowane mapy i funkcje nawigacyjne, które pozwalają zachować dobrą orientację w terenie i nie zboczyć z drogi. Fabrycznie załadowane kolorowe mapy TopoActive Europe są zoptymalizowane pod kątem stanowczo instynktownej nawigacji i śledzenia bieżącej lokalizacji w komfortowy sposób. Dla miłośników biegania i jazdy na rowerze w urządzeniu wykorzystano funkcję wyznaczania tras wg popularności, która wykorzystuje informacje dotyczące milionów kilometrów z Garmin Connect, aby w każdym miejscu można było odkrywać lokalne trasy.

Wysokiej jakości materiały, trwałość i wspaniałe cechy
Garmin Fenix 5S Plus łączy innowacyjną technikę z najwyższej jakości materiałami. Zegarek posiada ramkę ze stali i chemicznie umocnione wypukłe szkiełko. W zegarku Garmin Fenix 5S Plus zastosowano także wysokiej rozdzielczości barwny i transreflektywny wyświetlacz Garmin Chroma Display z podświetleniem LED, który zagwarantuje idealną czytelność w każdych warunkach - choćby w ostrym świetle słonecznym.

lepszy odbiór sygnałów satelitarnych

Garmin Fenix 5S Plus poza łącznością GPS i GLONASS odbiera dodatkowo sygnał z satelitów GALILEO, co pozwala zachować łączność nawet w najtrudniejszych warunkach. Oprócz wskazówek na mapach, zegarek zapewnia wyznaczonia wysokościomierza, barometru i kompasu. Powiększa to poziom świadomości otoczenia. Zaimplementowany wysokościomierz usprawnia kontrolowanie różnicy wysokości podczas wędrówek, a trzyosiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia stale określa Twój kierunek, bez względu na to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

nowoczesne statystyki efektywności
Zegarek Garmin Fenix 5S Plus innowacyjne funkcje treningowe, które pomagają nadzorować wydajność i kondycję fizyczną. Korzystaj z pomiarów fizjologicznych, dynamiki biegu i innych, żeby śledzić statystyki treningu, mierzyć postępy i polepszać kondycję fizyczną. Stan wytrenowania to nowe narzędzie, które samoczynnie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności. Dzięki niemu dowiesz się, czy trenujesz równo, za solidnie, czy osiągasz szczyt formy. Efekt treningu beztlenowego to pomiar, który dostarcza danych o tym, jak trening wpływa na Twoje możliwości. Możesz ponadto wyświetlić całościowe obciążenie treningowe. Urządzenie obsługuje wstępnie wgrane profile dynamiczności: pływanie, bieg, jazda na rowerze, wędrówki, jazda na nartach, wiosłowanie, paddle boarding i mnóstwo innych. A jeśli chcesz zwiększyć swoją motywację, pobierz zaawansowane treningi i plany treningowe z serwisu Garmin Connect.

Nadgarstkowy pomiar tętna

technika pomiaru na nadgarstku Elevate pozwala kontrolować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Poza liczeniem kroków i śledzeniem snu zegarek wykorzystuje pomiary tętna do pozyskiwania informacji na temat spalonych kalorii oraz pomiaru aktywności ćwiczeń. Mierzy także zmienność tętna, co pomaga w ocenie poziomu dynamiczności, na który gotowy jest Twój organizm.

ClimbPro
ClimbPro to specjalna funkcja, która dostarcza danych w czasie rzeczywistym na temat bieżących i nadchodzących podbiegów i podjazdów dla wstępnie załadowanych intensywności podczas biegu przełajowego, jazdy rowerem górskim albo jazdy po szosie.

Muzyka motywacyjna
Masz jakiś utwór, który nakręca Cię przed wyścigiem albo ciężkim treningiem? Korzystając z zegarka Garmin Fenix 5S Plus możesz słuchać muzyki, więc telefon może zostać w domu (pamięć zegarka pomieści do 500 utworów). Pobieranie utworów i tworzenie list odtwarzania z ulubionymi kawałkami jest proste. Możesz więc słuchać muzyki poprzez bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (do nabycia osobno) w każdym miejscu i czasie. Możesz nawet zsynchronizować z zegarkiem skrupulatnie przygotowane playlisty z wybranych serwisów do przesyłania muzyki i cieszyć się jeszcze pokaźniejszymi zasobami muzyki bez reklam. Zostaw więc telefon w domu, gdy idziesz pobiegać lub pojeździć, ponieważ muzyka, która dodaje Ci motywacji, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Płać ruchem ręki
Aby zegarek Garmin Fenix 5S Plus pasował do energicznego stylu życia, jest gotowy do obsługi funkcji do płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Płać za zakupy w mgnieniu oka, a gotówkę i karty płatnicze zostaw w domu. Funkcja działa praktycznie w każdym miejscu, w którym można dokonywać płatności zbliżeniowych.

Bądź na bieżąco dzięki inteligentnym funkcjom

Garmin Fenix 5S Plus obsługuje inteligentne powiadomienia po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem. Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty możesz odbierać bezpośrednio w zegarku, niezależnie od tego, czy jesteś na szlaku, polu golfowym, czy po prostu z dala od biurka. Dostępne są też inne funkcje online, takie jak samoczynne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo, GroupTrack i udostępnianie w mediach społecznościowych za pośrednictwem gratisowych aplikacji Garmin Connect i Garmin Connect Mobile.

dobrane aplikacje, tarcze zegarka i paski
Spersonalizuj swój zegarek Garmin Fenix 5S Plus przy pomocy plików, które można darmowo pobrać ze sklepu Connect IQ. Możesz zmienić tarczę zegarka, dodać pola oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwolą na prędki odczyt danych. Znaczny dobór pasków QuickFit powoduje,łatwo możesz skonsolidować pasek do ulubionej dyscypliny sportu lub intensywności. Do zmiany paska nie są potrzebne żadne narzędzia. Wystarczy wymienić, zatrzasnąć i gotowe.

Moc biegowa
Dodaj do treningu dane mocy, pobierając na zegarek aplikację Running Power ze sklepu Connect IQ. Opracowana przez Garmin Labs aplikacja korzysta z pomiarów, takich jak tempo, odchylenie pionowe, nachylenie, a nawet prędkość i kierunek wiatru, by określić poziom mocy przykładanej do podłoża podczas biegu. Gdy już wiesz, ile mocy zużywasz z minuty na minutę i z kilometra na kilometr, możesz lepiej określić tempo, aby nie wykorzystać sił zbyt szybko. Jeśli masz już optymalne urządzenie Garmin, możesz gratisowo dodać pomiar mocy do biegu. Starczy mieć zegarek Garmin Fenix 5S Plus i jedno z następujących akcesoriów: sensor tętna HRM-Run, czujnik tętna HRM-Tri lub czujnik dynamiki biegu.

Własności fizyczne i działanie
Funkcje

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.