Menu

Garmin VivoActive 3

Cechy produktu

  • Producent Garmin 

Opis

Zegarek GPS z zastosowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay
  • Pierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która zezwala na dokonywanie płatności za pomocą zegarka;
  • Możliwość personalizacji zegarka za pomocą tysięcy gratisowych tarczy zegarka, aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQ;
  • Ponad 15 fabrycznie załadowanych aplikacji GPS i do aktywności sportowych realizowanych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne;
  • Monitorowanie poziomu wydajności na podstawie pułapu tlenowego i zarządzanie danymi dotyczącymi szacowanego wieku wydajnościowego i obserwowanie, jak użytkownik radzi sobie ze stresem;
  • Dostęp do funkcji łączności, takich jak powiadomienia z telefonu, samoczynne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, LiveTrack i inne;
  • Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS.

vívoactive 3 to trafny zegarek dla aktywnego trybu życia — od sportu i rozrywki po dokonywanie płatności. nietrudne dokonywanie płatności mobilnych bezpośrednio z zegarka, a dzięki 15 fabrycznie załadowanym aplikacjom sportowym możesz wybrać, w jaki sposób chcesz zwiększyć swoją wydajność. Wbudowany moduł GPS umożliwia rejestrowanie dystansu, tempa, lokalizacji i innych informacji dotyczących aktywności na świeżym powietrzu.

Dokonuj płatności z dowolnego miejsca

vívoactive 3 to nasze pierwsze urządzenie noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która w sytuacji korzystania z usług zgodnych banków pozwala zapłacić za napój po treningu bezpośrednio z nadgarstka, dzięki czemu w domu możesz zostawić nie tylko telefon, lecz także portfel. Można korzystać z niej praktycznie wszędzie tam, gdzie można zapłacić kartą zbliżeniowo. Zatem jeśli Twój portfel został w szafce albo po prostu nie masz go ze sobą, nadal możesz wypić ulubioną kawę latte po porannym biegu. Starczy jeden ruch nadgarstka.

Uprawiaj więcej sportów

Dzięki ponad 15 zainstalowanym fabrycznie aplikacjom sportowym znalezienie przyjemnego sposobu na utrzymanie formy jest proste. Wybierz się na pole golfowe, przejażdżkę rowerem, zajęcia jogi albo spróbuj swoich sił w pływaniu na desce z wiosłem. Kiedy będziesz przebywać na świeżym powietrzu, wbudowany moduł GPS umożliwi zegarkowi vívoactive 3 śledzenie szczegółów dotyczących wybranej przez Ciebie aktywności — bez konieczności połączenia z telefonem. Ten zegarek to wyśmienity towarzysz podczas różnych aktywności od jazdy na snowboardzie po pływanie i co najmniej kilkanaście innych opcji po drodze.

nadaje się do Ciebie i wszelkiego, co robisz

Możesz śmiało zabierać zegarek ze sobą na zewnątrz w każdą pogodę. Możesz w nim pływać i brać prysznic, a czytelny nawet w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display broniony jest poprzez nad wyraz wytrzymałe szkło glass. Urządzenie jest także wyekwipowane w interfejs Side Swipe umożliwiający szybkie przewijanie i efektywną nawigację po menu i widżetach. Jest on przystosowany dla osób lewo i prawo ręcznych, więc możesz nosić urządzenie tak jak Ci jest wygodnie. Wygodny, przyjazny dla użytkownika i czytelny zegarek vívoactive 3 sprawdzi się wyśmienicie w każdej sytuacji.

Pobieraj i twórz treningi

Stwórz za każdym razem aktualny, inspirujący plan treningowy. Twórz własne treningi biegowe, rowerowe, kardio i siłowe, a następnie pobieraj je na swój zegarek. Zegarek vívoactive będzie rejestrował ćwiczenia, powtórzenia, serie i odpoczynek.

Codzienne monitorowanie kondycji z pomiarem wysiłku

Dzięki technice nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate vívoactive zezwala na monitorowanie kluczowych aspektów Twojej kondycji fizycznej i wysiłku, pokazując, jak Twój organizm reaguje w przeróżnych warunkach. Może na przykład oszacować Twój pułap tlenowy i wiek sprawnościowy, czyli dwa wskaźniki kondycji, które udoskonalają się wraz z regularnymi ćwiczeniami. Urządzenie śledzi także zmienność tętna, która służy do obliczania i śledzenia poziomu wysiłku. Vívoactive 3 pozwoli Ci zrozumieć, kiedy obciążenie fizyczne i emocjonalne powodują zwiększenie poziomu stresu, by móc odpowiednio zareagować i go ograniczyć.

zawsze w kontakcie

Życie toczy się bez przerwy, dlatego pozostań w kontakcie w trakcie rozrywki i treningów dzięki zegarkowi vívoactive 3. Po sparowaniu urządzenia ze zgodnym smartfonem możesz otrzymywać wiadomości tekstowe, a choćby na nie odpowiadać oraz oglądać aktualności z mediów społecznościowych, wiadomości e-mail i inne bezpośrednio na swoim nadgarstku. Znajdź swój telefon, steruj muzyką i udostępniaj swoje aktywności sportowe znajomym przy pomocy funkcji LiveTrack. Ukończone aktywności zostaną choćby samoczynnie przesłane do naszego sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect.

Połącz się i startuj

Synchronizowanie aktywności z serwisem Garmin Connect gwarantuje coś więcej niżeli tylko przechowywanie danych. Garmin Connect to prężnie działająca społeczność, której członkowie mogą na bieżąco integrować się i rywalizować poprzez wyzwania, wspierać innych w dążeniu do celu, czy dzielić się własnymi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Garmin Connect to bezpłatny serwis internetowy, z którego można korzystać za pośrednictwem strony internetowej albo przez aplikację mobilną Garmin Connect Mobile.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.