Moje konto  ▾

Seiko SNZG13K1

Producent SeikoStyl elegancki, sportowyMechanizm automatycznyKształt koperty owalnyRodzaj paska bransoleta WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSeiko
Stylelegancki, sportowy
Mechanizmautomatyczny
Kształt kopertyowalny
Rodzaj paskabransoleta

Komfortowy i stylowy Seiko SNZG13K1 - to niezawodny zegarek który ozdobi każdy męski nadgarstek. Przekonaj się o jego {zaletach|walorach|atutach). Przeczytaj specyfikację, zobacz zdjęcia, wyszukaj dla siebie najatrakcyjniejszą cenę.

Wygląd

Dobry wygląd to podstawa. Podobnie jak jakość wykonania i użytych materiałów. Zegarek używany na co dzień, musi wiele wytrzymać. Warto więc wybierać modele, które swoim wykonaniem nie budzą zastrzeżeń. Kluczowym jest wykonanie koperty zegarka. Wyróżniająca się wyglądem koperta otacza funkcjonalny mechanizm oraz czytelną tarczę za mocnym szkiełkiem. Spokojny stylistycznie, owalny, dodaje prostoty i elegancji. No i bransoleta - to również element, na który warto zwrócić uwagę. Wygląda równie dobrze jak koperta i wykonany jest z dobrych materiałów, dzięki czemu nie powinien uczulać noszącego. Zegarek jest świetnie wyważony i dobrze leży na nadgarstku. A to dzięki wadze niespełna 0.4 g.

Mechanizm

Precyzyjny mechanizm automatyczny pozwala na bezproblemowe i długotrwałe działanie modelu SNZG13K1.

Dodatki

Dodatki, w które firma Seiko zdecydowała się wyposażyć model SNZG13K1 w kilka dodatkowych atrybutów, które zwiększają jego funkcjonalność. Mechanizm jest dobrze chroniony przed zachlapaniami, choć z pewnością nurkowanie z akwalungiem już nie jest dla niego zbyt bezpieczne.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.