Moje konto

Zegary

3876 produktów z 100 sklepów

strona 8 z 194

Zegar cyfrowy Oregon Scientific WL201, Czarny

Producent Oregon Scientific

… nastrojowych oraz odgłosów natury, aby stworzyć w swoim pokoju odpowiednią atmosferę. Nowoczesne wzornictwo podkreśla doskonałość budzika świetlnego Illumi. Budzenie o optymalnej porze.Jeśli obudzimy się podczas głębokiej fazy snu, przez cały dzień możemy czuć się nieprzytomni. Aplikacja do kontroli snu Illumi działa jak naturalny budzik, analizuje rytm snu i budzi cię podczas … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Zegary

Ktoś mądry powiedział kiedyś: mimo, że zegar stoi, czas dalej leci. Prawdą jest, że jesteśmy niewolnikami czasu, ciągle gdzieś się spieszymy, na coś nie zdążamy, poganiamy siebie i najbliższych. Wszystko po to, żeby wyrobić się w czasie. Być może kwestią spóźnień jest zły zegarek i być może właśnie nadszedł czas, żeby go wymienić. Zegary NeXtime, to jedne z najczęściej kupowanych, podobnie jest z zegarami Adler czy Atrix, przygotowały specjalnie dla Ciebie kilka propozycji zegarków. Możesz wybrać mały lub duży, powiesić na ścianie lub postawić na podłodze, ile gustów, tyle pomysłów.

Może zainteresować Cię zegar tradycyjny, a może jednak jesteś zwolennikiem tego, co inne. Cyfry uciekające z tarczy są dość oryginalnym pomysłem, tak samo jak zegar, na którym godziny umieszczone są w odwrotnej kolejności. Dla wielbicieli wszystkiego co proste, zegary z wahadłem lub najzwyklejsze zegary na biurko. Dla dzieci zegary z kolorowymi tarczami i z postaciami z ulubionych bajek. Dla nastolatków z laserowymi wyświetlaczami i z rzutnikiem, który pokazuje godzinę na suficie.

Sprawdź też