Moje konto
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630

Tefal GV 4630

2 oferty z 2 sklepów

Producent Tefal Moc 2320 W Rodzaj żelazka Parowe WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MDM24.pl - Internetowy sklep komputerowy

★★★★★
371 opinii

Żelazko z generatorem pary Tefal GV 4630 Optimo (/ Biało-fioletowy)- PRODUKT W MAGAZYNIE! ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 WYSYŁAMY W TYM SAMYM DNIU!

Żelazko z generatorem pary Tefal GV 4630 Optimo (/ Biało-fioletowy)- PRODUKT W MAGAZYNIE! ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 WYSYŁAMY W TYM SAMYM DNIU!

… z generatorem pary,Powierzchnia stopy:Ceramiczna,Maks. stałe wytwarzanie pary:110 g/min,Uderzenie pary:340 g/min,Kolor:Biało-fioletowy,Pojemność zbiornika na wodę:700 ml,Napięcie zasilania:220-240 V,Długość kabla zasilającego:1,8 m,Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):335x260x400 mm,Waga urządzenia:3,4 kg,Waga z opakowaniem:4,353 kg,Funkcje dodatkowe:System antywapiennyZraszanieSamoczyszczeniePrasowanie …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentTefal
Moc2320 W
Rodzaj żelazkaParowe

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze przyjemny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Tefal GV 4630 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

Rodzaje żelazek

Obecnie na rynku można znaleźć dużo typów żelazek. Masz z czego wybierać, więc przed wytypowaniem tego odpowiedniego, zastanów się w jakich sytuacjach będziesz go używać. W ofercie sklepów możesz znaleźć takie typy jak żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wszystko zależy od tego jak często i jak dużo prasujesz.

Właściwości

Przed decyzją zakupu żelazka, spójrz na jego charakterystykę oraz funkcje. Parametry na jakie należy zwrócić uwagę to moc oraz regulacja temperatury. Żelazka często posiadają też dodatkowe funkcje, które mogą ułatwić tę czynność. Są to choćby typ stopy, blokada kapania czy funkcja automatycznego wyłączania się. Te dwie ostatnie mogą być szczególnie przydatne. Blokada kapania zabezpieczy tkaniny przed plamami od skraplającej się wody, natomiast automatyczne wyłączanie się zapobiegnie przypaleniu się ubrań, gdy zapomnisz odstawić żelazko. Im większa moc urządzenia, tym będzie ono nagrzewać się szybciej, a co za tym idzie prędzej będzie gotowe do pracy. Z wielkością tego parametru jest związane także reagowanie sprzętu na zmniejszenie temperatury czy, jeśli taka funkcja występuje, wydajność wytwarzania pary. W istotnej większości żelazek, występuje ten sam sposób oznaczania temperatur. Zarówno w przypadku pokręteł, jak i suwaków są to punkty. Jeden punkt oznacza temperaturę do 110 stopni C, dwa odpowiadają wartości do 150 stopni. Trzy to maksymalna temperatura 200 stopni Celsjusza.

Podsumowanie

Prasowanie będzie efektywniejsze, jeśli użyjesz dobrego sprzętu, który pomoże Ci w prasowaniu nawet najtrudniejszych zagnieceń. Dodatkowo, taki sprzęt będzie Ci służył przez lata. Żelazka posiadają szeroki zakres cen. Jednak swój wybór uzależnij nie tylko od tego. Przede wszystkim zwróć uwagę na funkcje występujące w tym urządzeniu. Wybierz żelazko Tefal GV 4630, a prasowanie będzie bardziej przyjemne.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też