Moje konto
  • Tefal GV 8960 Tefal GV 8960
  • Tefal GV 8960 Tefal GV 8960
  • Tefal GV 8960 Tefal GV 8960
  • Tefal GV 8960 Tefal GV 8960
  • Tefal GV 8960 Tefal GV 8960
  • Tefal GV 8960 Tefal GV 8960
  • Tefal GV 8960 Tefal GV 8960
  • Tefal GV 8960 Tefal GV 8960

Tefal GV 8960

4 oferty z 4 sklepów

Producent Tefal WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
38800 opinii

Tefal GV 8960 / DARMOWA DOSTAWA!

Tefal GV 8960 / DARMOWA DOSTAWA!

Generator pary wytwarzający parę pod ciśnieniem 6 bar, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, systemem antywapiennym Anti Calc, stopą Autoclean oraz z funkcją Eco.

Dostępność sprawdź w sklepie →

OleOle!

★★★★★
11554 opinie

Tefal Pro Express Total GV8960

Tefal Pro Express Total GV8960

… na łatwe jego usunięcie. W ten sposób możemy łatwo rozwiązać jeden z największych problemów pojawiających się podczas prasowania. Generator Pro Express Total jest wyposażony w opatentowaną stopę Autoclean, która zapewnia niezrównany ślizg po tkaninach i jest łatwa do utrzymania w czystości. Generator GV8960 posiada trzy automatyczne ustawienia temperatury stopy i poziomu wytwarzania …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Mall.pl

★★★★★
21216 opinii

Tefal GV 8960E0 Pro Express Total - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Tefal GV 8960E0 Pro Express Total - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Generator pary Tefal GV8960 Pro Express Total pozwala wyprasować każdy rodzaj tkaniny. Wyposażony jest w stopę Autoclean i system oczyszczania AntiCalc, które czynią pracę jeszcze wygodniejszą oraz pozwalają na zaoszczędzenie czasu. Dodatkowo funkcja Eco gwarantuje oszczędność energii nawet do 20%.

Dostępny od ręki  ✓

TEFAL GV 8960

Rodzaj: Z generatorem pary; Moc żelazka [W]: 2400; Rodzaj stopy: Ceramiczna

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentTefal

Męczy Cię prasowanie? Zauważasz, że podczas zakupów częściej kupujesz niegniotące się ubrania, żeby tylko unikać wykonywania tej czynności? Z odpowiednim żelazkiem zmienisz podejście. Zadbaj o schludny wygląd swoich ubrań z żelazkiem Tefal GV 8960. Przyjrzyj się jego cechom i zdecyduj, czy to ten model stanie się Twoim sprzymierzeńcem w prasowaniu.

Rodzaje żelazek

Ciężko jest zdecydować się na odpowiednie żelazko, zwłaszcza, gdy wybór jest zróżnicowany. Najbardziej rozpowszechnionym rodzajem żelazek jest żelazko parowe. Jednak dostępne są również inne typy, np. bezprzewodowe bądź turystyczne. Na podstawie częstotliwości prasowania, dobierz idealne dla siebie.

Właściwości

W celu dokonania właściwego wyboru żelazka, przyjrzyj się jego właściwościom. Istotnymi parametrami tego urządzenia są moc i regulacja temperatury. Jednak sprawdź także inne cechy, np. typ stopy oraz dostępność dodatkowych funkcji, takich jak blokada kapania, funkcja samoczyszczenia czy automatycznego wyłączania się. Urządzenie posiadające większą moc, będzie nagrzewać się szybciej, tak więc szybciej będzie gotowe do pracy. Od jej wartości uzależniona jest także reakcja na zmniejszenie poziomu temperatury czy też efektywność wytwarzania pary. Niezależnie od poziomu mocy, żelazka posiadają mniej więcej ten sam zakres temperatur. Oznaczany jest on za pomocą punktów. I tak, jedna kropka to wartość nie większa niż 110 stopni. Dwa punkty odpowiadają maksymalnej wartości 150 stopni, natomiast trzy - to temperatura do 200 stopni C.

Podsumowanie

Bez problemu rozprawisz się z nawet najtrudniejszymi do prasowania ubraniami, jeśli zaopatrzysz się w niezawodny sprzęt. Żadne wygniecenie nie będzie dla Ciebie kłopotem, a samo urządzenie będzie Ci służyć przez lata. Decydując się na zakup konkretnego urządzenia, zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale także na jego parametry. Spośród wielu modeli, przyjrzyj się żelazku Tefal GV 8960. Szybko nagrzewająca się stopa oraz solidne wykonanie sprawi, że to właśnie ono będzie najbardziej odpowiednim wyborem dla Ciebie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.