Menu

Philips GC 2998

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc 2400 W
  • Rodzaj parowe 
  • Regulacja temperatury tak 
  • Pojemność zbiornika na wodę 0.32 l
  • Kolor czarny 

Opis

Żelazko PHILIPS GC2998/80 Do osiągnięcia nadzwyczajnych rezultatów każdego dnia potrzebujesz niezawodnego żelazka. To wysokiej jakości żelazko zagwarantuje bezawaryjną efektywność, ponieważ jest zaopatrzone w oporną na zarysowania stopę SteamGlide, bezustannie wytwarza dużą ilość pary i ma zintegrowaną funkcję usuwania kamienia wytworzone z myślą o codziennej pracy Ze stopą SteamGlide — 4 razy dłuższy okres eksploatacji - 2400 W - Ciągły strumień pary 45 g/min - Silne uderzenie pary 170 g - Stopa SteamGlide Blokada kapania uniemożliwia kapaniu wody na prasowane ubrania Blokada kapania w żelazku parowym Philips pozwala prasować delikatne tkaniny przy niskiej temperaturze — bez obaw o kapiącą wodę.

Moc 2400 W zapewnia prędkie nagrzewanie się Moc 2400 W zagwarantuje prędkie nagrzewanie się i skuteczną pracę. Silne uderzenie pary do 170 g rozprasowuje najmocniej oporne zagniecenia Silne uderzenie pary (170 g) wnika głębiej w dzianinę, abyeliminować najistotniej oporne zagniecenia.

Strumień pary do 45 g/min upraszcza rozprasowywanie zagnieceń Ciągły strumień pary do 45 g/min zapewnia nieprzeciętną ilość pary zezwalającą produktywnie rozprasować wszystkie zagniecenia. Pionowy strumień pary pozwala na prasowanie wiszących dzianin To żelazko firmy Philips ma funkcję pionowego strumienia pary, która umożliwia prasowanie wiszących dzianin.

idealna, wytrzymała na zarysowania stopa SteamGlide Wytrzymała stopa SteamGlide gwarantuje rewelacyjny poślizg każdego dnia. Dzięki konkretnej, 5-warstwowej powłoce ze specjalną nierdzewną podstawą okres eksploatacji żelazka jest 4 razy dłuższy*.

dodatkowo stopa ma wysoką oporność na zarysowania i jest przystępna w czyszczeniu. Przystępne likwidowanie kamienia zapewnia długofalowy strumień pary Z tym żelazkiem parowym można używać zwykłej wody z kranu. Ponadto wbudowany zamek błyskawiczny funkcji Calc-Clean ułatwia likwidowanie kamienia z żelazka.

Aby utrzymać korzystne działanie żelazka parowego Philips, w sytuacji korzystania z wody z kranu należy używać tej funkcji raz w miesiącu. Przetestowany kabel zagwarantuje maksymalną solidność i bezpieczeństwo przewód żelazka parowego Philips został przetestowany zgodnie ze ścisłymi wymogami jakości w celu zapewnienia maksymalnej trwałości i bezpieczeństwa.

Żelazko pozostawione bez nadzoru wyłącza się samoczynnie Żelazko pozostawione bez nadzoru wyłącza się automatycznie. W sytuacji ustawienia go na podstawie wyłącza się po 8 minutach. Z kolei w przypadku ustawienia go na stopie albo położenia na boku wyłącza się po upływie zaledwie 30 sekund.

wygodny uchwyt o specjalnej fakturze usprawnia trzymanie ergonomiczny zarys i faktura uchwytu żelazka zagwarantuje wygodne trzymanie, dzięki czemu żelazko poprawnie dopasowuje się do dłoni i nie ślizga się w trakcie prasowania....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.