Moje konto
  • Philips GC 4412 Philips GC 4412
  • Philips GC 4412 Philips GC 4412
  • Philips GC 4412 Philips GC 4412
  • Philips GC 4412 Philips GC 4412
  • Philips GC 4412 Philips GC 4412

Philips GC 4412

2 oferty z 2 sklepów

Producent PhilipsMoc 2400 WRodzaj żelazka paroweRodzaj stopy żelazka SteamGlideRegulacja temperatury tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MediaMarkt.pl

★★★★★
3264 opinie

Żelazko PHILIPS GC 4412/02

Żelazko PHILIPS GC 4412/02

Żelazko PHILIPS GC 4412/02

Dostępność sprawdź w sklepie →

EUKASA.pl

★★★★☆
2345 opinii

Żelazko Philips GC4412/32 Biała

Żelazko Philips GC4412/32 Biała

… pary 40 g/min Szybkie i wydajne usuwanie zagnieceń Stopa żelazka: Stopa SteamGlide Silne uderzenie pary: 150 g Prasowanie w pionie: TAK Regulowane wytwarzanie pary: TAK Spryskiwacz: TAK Końcówka Steam Tip: TAK Moc: 2400 W Strumień pary: TAK Stała dystrybucja pary: 40 g/min Łatwa obsługa Pojemność zbiorniczka wody: 350 ml Blokada kapania: TAK Schowek na przewód: Zacisk do przewodu zasilającego …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPhilips
Moc2400 W
Rodzaj żelazkaparowe
Rodzaj stopy żelazkaSteamGlide
Regulacja temperaturytak

Prasowanie to dla Ciebie żmudna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Philips GC 4412, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu.

Rodzaje żelazek

Rodzajów żelazek jest wiele. Nie będzie to najprostszy wybór, jednak zastanów się czego oczekujesz od tego idealnego. W zależności od tego jak dużo i często będziesz prasować możesz wybierać spośród żelazek parowych, bezprzewodowych czy turystycznych. Philips GC 4412 to żelazko parowe. Jest to standardowe żelazko, dodatkowo wyposażone w możliwość wytwarzania pary, która pomoże Ci uprasować nawet najtrudniejsze i najgrubsze tkaniny. Para wytwarzana jest dzięki wodzie, znajdującej się w zbiorniku (zazwyczaj ok. 300 ml), rozluźnia włókna tkaniny, dzięki czemu prasuje się bez użycia dużej siły.

Właściwości

W celu dokonania właściwego wyboru żelazka, przyjrzyj się jego właściwościom. Istotnymi parametrami tego urządzenia są moc i regulacja temperatury. Jednak sprawdź także inne cechy, np. typ stopy oraz dostępność dodatkowych funkcji, takich jak blokada kapania, funkcja samoczyszczenia czy automatycznego wyłączania się. Urządzenie posiadające większą moc, będzie nagrzewać się szybciej, tak więc szybciej będzie gotowe do pracy. Od jej wartości uzależniona jest także reakcja na spadek poziomu temperatury czy też efektywność wytwarzania pary. Model GC 4412 firmy Philips posiada moc o wartości 2400 W. Niezależnie od poziomu mocy, żelazka posiadają mniej więcej ten sam zakres temperatur. Oznaczany jest on za pomocą punktów. I tak, jedna kropka to temperatura nie większa niż 110 stopni. Dwa punkty odpowiadają maksymalnej temperaturze 150 stopni, natomiast trzy - to wartość do 200 stopni C.

Podsumowanie

Dobre żelazko pomoże Ci szybciej i łatwiej uporać się z pogniecioną garderobą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Masz możliwość wyboru, nie tylko ze względu na szeroki zakres cen, ale również opcji, jakie posiadają. Przeanalizuj model GC 4412 firmy Philips i zdecyduj czy to własnie on będzie dla Ciebie najlepszy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.