Philips GC 4412

Philips GC 4412

  • Cena od: 186
  • Cena do: 279,99
  • Oszczędzasz: do 34%
  • Moc: 2400
  • Regulacja temperatury: tak
Oferty 1-8 ułożone według:

Informacje o produkcie

Prasowanie to dla Ciebie mozolna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Philips GC 4412, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z entuzjazmem będziesz podchodzić do tego procesu.

Rodzaje żelazek

Rodzajów żelazek jest wiele. Nie będzie to najłatwiejszy wybór, jednak zastanów się czego oczekujesz od tego właściwego. W zależności od tego jak dużo i często będziesz prasować możesz wybierać spośród żelazek parowych, bezprzewodowych czy turystycznych. Philips GC 4412 to żelazko parowe. Jest to typowe żelazko, dodatkowo wyposażone w możliwość wytwarzania pary, która pomoże Ci uprasować nawet najtrudniejsze i najgrubsze tkaniny. Para wytwarzana jest dzięki wodzie, znajdującej się w zbiorniku (zazwyczaj ok. 300 ml), rozluźnia włókna tkaniny, dzięki czemu prasuje się bez użycia dużej siły.

Philips GC 4412

Właściwości

Aby dokonać właściwego wyboru żelazka, przyjrzyj się jego właściwościom. Istotnymi parametrami tego urządzenia są moc i regulacja temperatury. Jednak sprawdź także inne cechy, np. typ stopy oraz dostępność dodatkowych funkcji, takich jak blokada kapania, funkcja samoczyszczenia czy automatycznego wyłączania się. Urządzenie posiadające większą moc, będzie nagrzewać się szybciej, tak więc szybciej będzie gotowe do pracy. Od jej wartości uzależniona jest także reakcja na spadek poziomu temperatury czy też efektywność wytwarzania pary. Model GC 4412 firmy Philips posiada moc o wartości 2400 W. Niezależnie od poziomu mocy, żelazka posiadają mniej więcej ten sam zakres temperatur. Oznaczany jest on za pomocą kropek. I tak, jedna kropka to temperatura nie większa niż 110 stopni. Dwie kropki odpowiadają maksymalnej wartości 150 stopni, a trzy - to temperatura do 200 stopni Celsjusza.

Podsumowanie

Dobre żelazko pomoże Ci szybciej i łatwiej uporać się z pogniecioną garderobą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Masz możliwość wyboru, nie tylko ze względu na szeroki zakres cen, ale również funkcji, jakie posiadają. Przeanalizuj model GC 4412 firmy Philips i zdecyduj czy to własnie on będzie dla Ciebie najlepszy.

Dane techniczne

Parametry
Moc 2400
Regulacja temperatury tak
Rodzaj żelazka parowe

Opisy produktu Philips GC 4412 udostępniane przez sprzedawców

Mall.pl: Opis Philips GC4412/32

Żelazko parowe Philips GC 4412/02 o mocy 2400 Watt oraz silnym i pionowym uderzeniem pary umożliwi Ci rozprasowanie nawet najbardziej uporczywych zagnieceń. Stopa SteamGlide czuwa nad bezpieczeństwem Twoich ubrań podczas prasowania. Podwójnie aktywna funkcja Calc-Clean zapobiega osadzaniu się kamienia

Avans.pl: Opis Żelazko PHILIPS Żelazko GC 4412/02 Odbierz w sklepach w całej Polsce!! Najlepsza oferta na rynku!

Żelazko parowe o mocy 2400 W, z funkcją samooczyszczania, prasowania w pionie, z podwójnym systemem antywapiennym, blokadą kapania i kulowym podłączeniem przewodu.

Komputronik.pl: Opis Żelazko Philips GC4412/32

( podobny opis w EUKASA.pl )

Żelazko parowe Philips GC4412/32, linia Azur. Kolor: biały. Stopa SteamGlide Najwyższej jakości stopa żelazka parowego firmy Philips. Stopa wysoce odporna na zarysowania, gładko przesuwa się po tkaninie i jest łatwa w czyszczeniu. Steam Tip Wyjątkowa końcówka stożka parowego Steam Tip łączy niezwykle spiczasty kształt stopy i wydłużone otwory wylotu pary.

Została stworzona specjalnie po to, by umożliwić dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc, gwarantując najskuteczniejsze prasowanie. Calc-Clean Podwójny aktywny system antywapienny żelazka parowego Philips zapobiega gromadzeniu się kamienia w żelazku dzięki antywapiennym tabletkom i łatwej w użyciu funkcji Calc-Clean.

Stopa SteamGlide to najwyższej jakości stopa żelazka od firmy Philips Moc 2400 W umożliwia ciągłe wytwarzanie dużej ilości pary Silne uderzenie pary (150 g) łatwo rozprasowuje najbardziej oporne zagniecenia Optymalna długość przewodu zapewnia duże pole manewru Końcówka stożka parowego umożliwia dotarcie pary do trudno dostępnych miejsc Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania Wyłącznik bezpieczeństwa powoduje wyłączenie żelazka zostawionego bez nadzoru Podwójny, aktywny system antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie