Moje konto  ▾

Philips GC 9222

Producent PhilipsMoc 2400 WRodzaj stopy żelazka SteamGlide WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Conrad.pl

★★★★☆
3851 opinii

Stacja parowa PHILIPS GC9222/02.

Stacja parowa PHILIPS GC9222/02.

✓  Dostępny od ręki

1199

Przejdź do sklepu ▸ Conrad.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPhilips
Moc2400 W
Rodzaj stopy żelazkaSteamGlide

Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz sprzęt odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Philips GC 9222. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się przyjemniejszy.

Rodzaje żelazek

Wybór żelazek jest spory. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów i typów, dlatego przeanalizuj swoje preferencje. Zależnie od ilości ubrań do prasowania masz do wyboru żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne.

Właściwości

Przed postanowieniem zakupu żelazka, spójrz na jego charakterystykę oraz funkcje. Atrybuty na jakie należy zwrócić uwagę to moc oraz regulacja temperatury. Żelazka często posiadają też dodatkowe funkcje, które mogą ułatwić tę czynność. Są to choćby typ stopy, blokada kapania czy funkcja automatycznego wyłączania się. Te dwie ostatnie mogą być szczególnie przydatne. Blokada kapania zabezpieczy tkaniny przed plamami od skraplającej się wody, natomiast automatyczne wyłączanie się zapobiegnie przypaleniu się ubrań, gdy zapomnisz odstawić żelazko. Im większa moc urządzenia, tym będzie ono nagrzewać się szybciej, a co za tym idzie prędzej będzie gotowe do pracy. Z wielkością tego parametru wiąże się także reagowanie sprzętu na zmniejszenie temperatury czy, jeśli taka funkcja występuje, wydajność wytwarzania pary. W urządzeniu Philips GC 9222 wartość mocy wynosi 2400 W. W znacznej większości żelazek, występuje ten sam sposób oznaczania temperatur. Zarówno w przypadku pokręteł, jak i suwaków są to punkty. Jeden punkt oznacza temperaturę do 110 stopni C, dwa odpowiadają wartości do 150 stopni. Trzy to maksymalna temperatura 200 stopni C.

Podsumowanie

Dobre żelazko to klucz do efektywnego prasowania. Dzięki niemu szybciej uporasz się z wygniecioną garderobą. Obszerny wybór tych urządzeń, nie tylko pod względem cenowym, lecz także jeśli chodzi o posiadane funkcje, umożliwi Ci zakup tego idealnego. Przyjrzyj się żelazku Philips GC 9222, a może to ono będzie strzałem w dziesiątkę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.