Moje konto
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630
  • Tefal GV 4630 Tefal GV 4630

Tefal GV 4630

3 oferty z 3 sklepów

Producent Tefal WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
39288 opinii

Tefal GV 4630

Tefal GV 4630

Generator pary Tefal GV 4630 wytwarzający parę pod ciśnieniem 4,2 bara, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 0,7 l, możliwością prasowania na sucho i mokro, stopą EasyGliding oraz z funkcją Eco. Wydajność wytwarzania pary wynosi: 0-110 g/min a czas nagrzewania 4 minuty.

Dostępny od ręki  ✓

MDM24.pl - Internetowy sklep komputerowy

★★★★★
367 opinii

Żelazko z generatorem pary Tefal GV 4630 Optimo (/ Biało-fioletowy)- GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI!!!

Żelazko z generatorem pary Tefal GV 4630 Optimo (/ Biało-fioletowy)- GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI!!!

… pary:340 g/min,Kolor:Biało-fioletowy,Pojemność zbiornika na wodę:700 ml,Napięcie zasilania:220-240 V,Długość kabla zasilającego:1,8 m,Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):335x260x400 mm,Waga urządzenia:3,4 kg,Waga z opakowaniem:4,353 kg,Funkcje dodatkowe:System antywapiennyZraszanieSamoczyszczeniePrasowanie w pionie,Strona www produktu:www.tefal.pl,Orientacyjna waga brutto:4353 g,Orientacyjna …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentTefal

Prasowanie to dla Ciebie żmudna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Tefal GV 4630, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu.

Rodzaje żelazek

Rodzajów żelazek jest wiele. Nie będzie to najprostszy wybór, jednak zastanów się czego oczekujesz od tego idealnego. W zależności od tego jak dużo i często będziesz prasować możesz wybierać spośród żelazek parowych, bezprzewodowych czy turystycznych.

Właściwości

Przed postanowieniem zakupu żelazka, spójrz na jego charakterystykę oraz funkcje. Parametry na jakie należy zwrócić uwagę to moc oraz regulacja temperatury. Żelazka często posiadają też inne funkcje, które mogą ułatwić tę czynność. Są to choćby typ stopy, blokada kapania czy funkcja automatycznego wyłączania się. Te dwie ostatnie mogą okazać się szczególnie przydatne. Blokada kapania zabezpieczy tkaniny przed plamami od skraplającej się wody, natomiast automatyczne wyłączanie się zapobiegnie przypaleniu się ubrań, gdy zapomnisz odstawić żelazko. Im większa moc żelazka, tym będzie ono nagrzewać się szybciej, a co za tym idzie prędzej będzie gotowe do pracy. Z wielkością tego parametru wiąże się także reagowanie sprzętu na zmniejszenie temperatury czy, jeśli taka funkcja występuje, wydajność wytwarzania pary. W istotnej większości żelazek, występuje ten sam sposób oznaczania temperatur. Zarówno w przypadku pokręteł, jak i suwaków są to punkty. Jeden punkt oznacza temperaturę do 110 stopni C, dwa odpowiadają wartości do 150 stopni. Trzy to maksymalna temperatura 200 stopni Celsjusza.

Podsumowanie

Odpowiednie żelazko pomoże Ci szybciej i łatwiej uporać się z pogniecioną garderobą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Masz możliwość wyboru, nie tylko ze względu na szeroki zakres cen, ale również opcji, jakie posiadają. Przeanalizuj model GV 4630 firmy Tefal i zdecyduj czy to własnie on będzie dla Ciebie najlepszy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też