Moje konto
  • Rowenta DW 5135 Rowenta DW 5135

Rowenta DW 5135

3 oferty z 3 sklepów

Producent Rowenta Moc 2400 W Rodzaj żelazka parowe Regulacja temperatury tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentRowenta
Moc2400 W
Rodzaj żelazkaparowe
Regulacja temperaturytak

Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych zadań. Jednak, aby odpowiednio dbać o ubrania oraz schludnie wyglądać, trzeba je wykonywać. Pomoże Ci w tym właściwie dobrane żelazko. Rowenta DW 5135 może być idealnym wyborem. Zapoznaj się z nim i zdecyduj czy to z pomocą tego urządzenia, jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich ubrań.

Rodzaje żelazek

Wybór odpowiedniego żelazka nie jest wcale taki prosty. Sklepy oferują wiele rodzajów i czasem trudno się zdecydować na konkretny. Zastanów się czego oczekujesz od tego sprzętu. Dostępne są takie rodzaje żelazek jak parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wybierz odpowiednie dla siebie, w zależności od ilości i częstotliwości prasowania. Urządzenie Rowenta DW 5135 to żelazko parowe. Z tym modelem, nie tylko tradycyjnie wyprasujesz pogniecione ubrania, lecz także, dzięki wytwarzaniu pary, masz możliwość zwilżenia tkaniny, aby jeszcze dokładniej przeprowadzić ten proces, bez użycia większej siły.

Właściwości

Przeanalizuj różne dodatkowe funkcje, występujące w żelazkach i zdecyduj się na najlepsze. Do standardowych cech żelazek można zaliczyć moc i regulację temperatury. Gdy jednak szukasz tego najlepszego dla siebie, również inne cechy mogą się liczyć. Należą do nich na przykład typ stopy, blokada kapania czy automatyczne wyłączanie urządzenia po pewnym czasie nieużywania. Urządzenie będzie szybciej gotowe do prasowania, gdy będzie miało większą moc. Dodatkowo, od tego parametru zależy też reakcja na zmniejszenie się poziomu temperatury, jak również wydajność generowania pary. Urządzenie Rowenta DW 5135 posiada moc 2400 W. Temperatura, niezależnie od mocy, w większości żelazek posiada te same poziomy i oznaczana jest w ten sam sposób - kropkami. Trzy kropki oznaczają najwyższą temperaturę stopy urządzenia, nieprzekraczającą 200 stopni C. Dwie kropki pokazują temperaturę max. 150 stopni, a jedna - 110 stopni Celsjusza.

Podsumowanie

Szybciej i dokładniej wyprasujesz swoje rzeczy, gdy zdecydujesz się na zakup dobrego żelazka. Taki niezawodny sprzęt, da Ci gwarancję wysokiej jakości na lata. Przeanalizuj dokładnie czego oczekujesz od tego urządzenia. Nie sugeruj się tylko ceną, spójrz też na funkcje jakie posiada. Dzięki Rowenta DW 5135 szybko i bezproblemowo wyprasujesz swoje ubrania.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też