Menu

Tefal FV 3951

Cechy produktu

  • Producent Tefal 
  • Moc 2400 W
  • Rodzaj parowe 
  • Pojemność zbiornika na wodę 0.27 l
  • Kolor biały 

Opis

Gładki ślizg po dzianinie Stopa Durilium Autoclean warstwa stopy Durilium sprawia, iż żelazko wręcz ślizga się po dzianinie, proste prowadzenie. Co więcej, funkcja Autoclean dba o czystość stopy żelazka, zapewniając zawsze lekkie prasowanie.

Usuń zagniecenia Wytwarzanie pary 35g/min Osiągnij dużą sprawność i szybkość prasowania żelazkiem Tefal, dzięki wytwarzaniu szerokiej ilości pary. Para wnikając w dzianinę rozluźnia jej włókna, co usprawnia rozprasowywanie zagnieceń.

Pozbądź się opornych zagnieceń dodatkowe uderzenie pary 120g/min Pozbądź się najtrudniejszych zagnieceń dzięki dopełniającemu mocnemu uderzeniu pary w żelazku Tefal. Pozwala ono też na przystępne odświeżenie ciuchów podczas prasowania w pionie.

Ultra prędkie nagrzewanie Moc 2400W Wysoka moc powoduje, że stopa ekspresowo się nagrzewa, a żelazko nieustannie wytwarza dużą liczba pary. Żelazko jest gotowe do wykorzystania w mgnieniu oka, co dodatkowo skraca czas prasowania.

Wygoda obsługi Otwór do uzupełniania wody XL obfity otwór na wlewanie wody ułatwia obsługę żelazka i uniemożliwia rozlewaniu wody. Właściwa ilość pary do dzianiny Funkcja automatycznej pary Dzięki funkcji automatycznego ustawienia nie musisz zastanawiać się nad ustawieniem stosownej ilości pary do prasowanej dzianiny.

starczy dobrać temperaturę do typu prasowanego materiału, a resztą zajmie się żelazko....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.