Moje konto
  • LSDI Big Penis Gel dla Panów - 30 ml / profesjonalny żel powiększający penisa LSDI Big Penis Gel dla Panów - 30 ml / profesjonalny żel powiększający penisa

LSDI Big Penis Gel dla Panów - 30 ml / profesjonalny żel powiększający penisa

0 ofert z 0 sklepów

Producent Lsdi WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Lsdi

Popularne produkty z kategorii Żele erotyczne innych firm

Informacje o produkcie

ProducentLsdi

LSDI Big Penis Gel dla Panów - 30 mlLSDI to inicjały słów Love, Sex, Dream, Innovation. Stanowią one podsumowanie misji firmy, która oferuje klientom w całej Europie najszerszą gamę erotycznych kosmetyków łączących wysoką, jakość z atrakcyjną ceną.

Ten trudny do osiągnięcia cel firma zrealizowała wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie badawcze oraz zlecając produkcję do jednej z najnowocześniejszych fabryk kosmetyków w Europie. Efektem są wspaniałe produkty w bezkonkurencyjnej cenie.

Gwarancja satysfakcji polskich klientów.BIG PENIS GEL jak podaje producent działa bardzo szybko, na efekty nie trzeba długo czekając, gdyż efekty są zauważalne już po kilku dniach. Penis zrobi się wielki, potężny, a twoja partnerka będzie na pewno zadowolona z zauważalnej różnicy!Preparat jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy nie są z jakiegoś powodu zadowoleni ze swojej męskości i chcą powiększyć wymiary swojego penisa.

Żel jest nowością w Polsce, niemniej jest bezpiecznym i skutecznym kremem o przyjemnym zapachu i o bardzo szybkim działaniu.Mały penis bardzo często źle wpływa na samoocenę mężczyzny i sposób postrzegania samego siebie na tle innych.

Nie potrzeba nawet badań by stwierdzić, że mężczyźni posiadający większego penisa są o wiele pewniejsi siebie. Wiadomo, że osoby posiadające wielkiego penisa nie mają całkowicie obaw w kontaktach z kobietami.Zadajecie sobie pewnie pytanie - jak ten krem działa?Żel składa się z najwyższej jakości składników, działa właśnie na rozszerzenie naczyń krwionośnych penisa, przez co więcej krwi napłynie do członka, co spowoduje zwiększenie rozmiarów penisa podczas erekcji.

Niektórzy mężczyźni zauważyli efekty już po 3 dniach stosowania!Jak stosowaćZaleca się regularne stosowanie ? raz dziennie, wmasowując niewielką ilość kremu na całej długości penisa.Krem wystarcza na 1 miesiąc regularnego stosowania....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

18+

Ta strona jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich.

Masz 18 lat?   Tak   Nie