Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Zestawy do pielęgnacji lalek.

Zestawy do pielęgnacji lalek

6 produktów z 4 sklepów

Dromader DROMADER TAJNIKI KOSMETYKI, PIELĘGNACJA

Producent Dromader

… bezpieczne składniki takie same jakie są używane w firmowych kosmetykach, i takie samo wyposażenie na jakim naukowcy pracują w prawdziwych laboratoriach.Dzięki informacjom zawartym w kolorowej instrukcji można nie tylko cieszyć się wykonanymi własnoręcznie kosmetykami, ale równiez dowiedzieć się wielu ciakawych rzeczy na tenmat kapryśnej, nastoletniej cery i zasad jej pielęgnacji.Zawartość … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Zestawy do pielęgnacji lalek

Wiele lalek potrzebuje zabiegów, które będą cały czas zmieniać ich urodę. Wszystkie niezbędne do tego akcesoria znajdziesz w kategorii zestawy do pielęgnacji lalek. Tutaj zostały ukazane na przykład manekiny z nogami. Twoja córka może na nich tworzyć nowe stylizacje, zmieniając im ubranka. Jest to na prawdę świetna zabawka dla małej dziewczynki, która lubi się przebierać.

Niektóre lalki po prostu potrzebują butelek do karmienia. Jeśli chcesz, by twoja córka dobrze się opiekowała powierzoną jej zabawką, kup specjalną butelkę dla lalki od producenta Baby Born. Z tym produktem nawet najbardziej niesforna zabawka stanie się potulna i miła jak baranek. Dziewczynki często chcą naśladować swoje mamy. Gdy widzą jak one się malują, chcą robić tak samo. Pozwól jej na to, kupując zestaw Ses Clown. Są to farbki, dzięki którym można malować po lalce. Córka z nimi będzie mogła tworzyć własnych klaunów, lub też wybierać nowe stylizacje dla lal.

Jeśli pragniesz zabawić swoje dziecko czymś nowym, niespotykanym, ciekawym i innowacyjnym kup mu Aqua Studio Tatuaże Dziecięce. Dzięki niemu maluch może malować po swojej skórze różnorodne wzory, tatuaże. Będzie to na pewno świetna zabawa dla całej rodziny. Zintegruj się z dzieckiem i spędzaj z nim więcej czasu na wspólnej zabawie.

Jeśli twoja córka posiada już lalkę Agatka, zaskocz ją kupnem specjalnego dodatku o nazwie Zestaw Piękności. Dzięki niemu twe dziecko zadba o swą lalę, malując ją, tworząc jej nowe stylizacje, upiększając ją. Wiele produktów z tej kategorii jest świetną propozycją na prezent. Wybierz to, co najbardziej cię zainteresuje i spraw swemu dziecku wiele radości.

Sprawdź też