Menu

Erotyczny zestaw dla nowożeńców - lelo bridal pleasure set z wibratorem lelo noa

Cechy produktu

  • Producent Lelo 

Opis

Erotyczny komplet dla nowożeńców- Lelo Bridal Pleasure SetTej nocy z całą pewnością nie zapomnicieTen wieczór będzie dla was szczególny... Ale noc.. Oj, dopiero wtedy będzie się działoi w myśl wcześniejszego „ja biorę sobie ciebie" będziecie faktycznie brać się na przeróżne sposoby, czego oczywiścieserdecznie życzymy na nowej drodze życia;)zestaw dla nowożeńców zostanie z nimi długo, bowiem liczba fantazji i przyjemności jakiemoże sprawić jest faktycznie przeogromna.Tej nocy oczywiście zacząć powinniście od założenia opaski na oczy, w ślubnym kolorze.

Pokaże ona jak niezwykle wierzycie partnerowi i jak nad wyraz jesteście skłonni oddać się na jego łaskę i fantazję. Nad wyraz elegancja opaska, z długimi wstęgami do wiązania, służyć wam będzie jeszcze nie raz, bowiemz zasłoniętymi oczami każda pieszczota jest odbierana mocniej iintensywniej.

Opaska nie bez powodu stanowi jeden z przeważnie kupowanych gadżetów erotycznych i mimo swojego niewinnego wyglądu wspaniale umacnia i wzbogaca życie erotyczne.W ślad za opaską pójdzie znikomy pierścień do pieszczenia.

Wodząc nim po ciele partneraalbo partnerki powodujecie delikatną dreszczyk przyjemności. Stanowi ona subtelny wstęp do głównego dania wieczoru, rozgrzewa zmysły i sprawia, że ciało wije się z niecierpliwości.Kulminacją wieczoru będzie oczywiście namiętny seks, w którym towarzyszyć wam będzie wibrator Noa (pełny opis zamieszczamy niżej).

To bestsellerowy model, który noszony w kobiecie podczas penetracji dostarcza wręcz nieziemskiej przyjemności i dzięki niemu tej nocy wielokrotnie usłyszycie jakże oczekiwane Tak, taaak, TAAAK!! W pakiecie: opaska jedwabna z zamszową skórką pierścień na palec z frędzlamiskórzanymi do delikatnej pieszczoty wibrator Noa W pakiecie wersja biała wibratora, dla udoskonalonej widoczności w opisie używamy zdjęć wersji fioletowej.Wibrator dla par Lelo - NoaPowiedz Hello rozkoszy z LeloWibrator dla par o ocenie najwyższej na skali jakości i rozkoszności.

Ten rodzaj zakładają kobiety podczas seksu aby wzbogacić swoje doznania –wyjątkowo – i partnera – troszkę. Dostarczając przyjemności istymulacji dla obojga kochanków sprawia równocześnie, że odczuwacie się bliżej, pełniej.

Wasza rozkosz jest przeżywana nawiększym stopniu intymności niżeli do tej pory. Jeszcze bardziejstajecie się w tych chwilach jedną istotą, a nie dwojgiem osób.Noato idealny i produktywnie przynoszący rozkosz wibratorktóry można używać w trakcie seksu!

W czasie stosunkuznajduje się on w kobiecie, dostarczając obojgu partnerom niezwyklewyrafinowanej i rozkosznej pieszczoty.Jak działa? starczy odgiąć delikatnie cieńszy koniec i wprowadzićgo do pochwy, natomiast końcówka druga opierać się będziena łechtaczce.

Gdy silniczek zacznie pracować – kobieta oszaleć może z rozkoszy. Płaska końcówka wyśmienicie będzie przylegaćdo sromu i łechtaczki a dostarczane przez nią wibracje i pulsacjespowodują napływ niesłychanej wcześniej przyjemności.

Dodając do już i tak wydajnej pieszczoty penetrację otrzymujemykoktajl prawdziwie wybuchowy.Normalniejednoczesna penetracja i pieszczota łechtaczki jest trochęskomplikowana i nie w każdej pozycji równie sprawna iwygodna.

Dzięki Neo klitoris jest niezwykle pobudzony i wyjątkowodopieszczony i osiągalne jest jednoczesne osiągnięcia rozkoszy zorgazmu pochwowego i łechtaczkowego. Siła tego szczytowania możezachwiać ścianami waszej sypialni!Masażema możliwość wyboru jednego z sześciu programów o najróżniejszychwariacjach wibracji i pulsacji.

Jego sterowanie jest komfortowe choćby wintymnych pozycjach. Ładowany jest przez port USB. Dla żeńskiego ciała jest błogi i delikatny, dzięki pokryciu znajwyższej jakości medycznego silikonu. Dla mężczyzny nie jest absolutnie przeszkodą przy penetracji.

Model jest wodoodporny, dyskretny, cichy – możecie go używać w wielumiejscach i w każdym przeżywać ogromną rozkosz. Oczywiście masażera można używać dodatkowo bez konieczności jednoczesnej penetracji.parametry towaru: porażającoskuteczna stymulacja wykończeniez silikonu i plastiku ABS wodoodporny wymiary84 x 42 x 28 mm waga31g zasilanieLi-lon 70mAh 3.7v, po pełnym naładowaniu praca do 2 godzin sterowanie:1 przycisk programy:6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.