Moje konto
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000

Samsung HF1000

0 ofert z 0 sklepów

Producent Samsung Wysokość 56 Szerokość 102 Głębokość 16 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Zestawy głośnomówiące innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Wysokość56
Szerokość102
Głębokość16

Twój telefon komórkowy ciągle dzwoni, gdy jesteś za kierownicą? Nie masz dość niewygodnego trzymania telefonu przy uchu? Prezentujemy przykładowy samochodowy zestaw głośnomówiący Samsung HF1000, który może być Ci pomocny w codziennym użytkowaniu.

Wprowadzenie

Pod pojęciem "zestaw głośnomówiący" rozumiemy zintegrowany z naszym telefonem komórkowym, podłączonym na stałe w aucie system, złożony z głośnika i mikrofonu, który pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych, bez potrzeby odrywania rąk od kierownicy. Oczywiście podstawową funkcją takiego zestawu jest prowadzenie rozmów telefonicznych. To najbezpieczniejsza forma prowadzenia rozmowy podczas kierowania pojazdem, ponieważ nie absorbuje tak uwagi, a także nie zmusza do manipulowania przy telefonie, bądź trzymania go przy uchu. W samochodzie, nasz rozmówca może być słyszalny w całym samochodzie. Jeśli chcemy tego uniknąć, bo jeździmy często z pasażerami, warto posiadać słuchawkowy zestaw, który pozwoli nam korzystać z telefonu w samochodzie, zgodnie z przepisami - dodatkowo nie dopuszczając do tego, aby pasażerowie słyszeli co mówi do nas rozmówca.

Bezprzewodowość

Pełną swobodę ruchów zapewnia system łączności bezprzewodowej. Po wejściu do auta, w telefonie włączamy opcję Bluetooth i możemy go odłożyć do schowka czy podłączyć do ładowania.

Specyfikacja i porady

Przy zakupie zestawu głośnomówiącego musimy zwrócić uwagę na kwestie: mikrofonu, wygody montażu, jakości wykonania i żywotność baterii. Mikrofon jest podstawowym elementem całego zestawu. Dobry sprzęt powinien być czuły, chociaż zabezpieczony przed zewnętrznymi zakłóceniami takimi jak wiatr, czy dźwięki silnika i wnętrza auta. Jeśli chcemy zapobiegać tego typu problemom, powinniśmy zawsze wybierać zestawy z opcją redukcji. Umożliwiają one przeprowadzanie wyraźnych, dobrej jakości rozmów w zasadzie w każdych, nawet najbardziej trudnych warunkach dookoła nas. Uczucie komfortu podczas użytkowania zestawu głośnomówiącego jest kluczowe. Możemy wybierać spośród wielu modeli, które mają różne kształty oraz niebywałą konstrukcję. Dzięki temu możemy wybrać coś pasującego do wystroju wnętrza auta, jak i naszego gustu. Istotną cechą każdego zestawu głośnomówiącego jest też jego zasilanie. Za wygodą bezprzewodowego urządzenia idzie niestety stosunkowo duży apetyt na energię. Zestaw głośnomówiący, pracujący na baterii potrafi pracować przez kilkanaście dni. Często jednak ten czas może być krótszy, z racji konieczności utrzymywania go cały czas w stanie czuwania i połączenia z telefonem. Tego problemu oczywiście nie ma, gdy nasz zestaw podłączymy do gniazda zapalniczki. Wtedy nie musimy się obawiać o to, że sprzęt się rozładuje. Musimy jednak pamiętać, że nie każdy zestaw oferuje taką możliwość. Obok kwestii typowo technicznych, dobrze jest, gdy samo urządzenie jest małe i poręczne. Dzięki temu możemy łatwiej znaleźć dla niego odpowiednie miejsce wewnątrz auta. Zestaw słuchawkowy Samsung HF1000, cechuje się wysokością tylko 56 mm. Na długość, mierzy niespełna 102 mm. Natomiast grubość to tylko 16 mm.

Funkcje

Zestawy głośnomówiące, mogą często zastąpić nam samochodowy sprzęt audio. Można do nich bezpośrednio podłączyć odtwarzacz MP3, a dźwięki możemy przekierować na samochodowe audio. Można znaleźć modele z transmiterami FM, gniazdami kart pamięci i złączami do podpinania przenośnego urządzenia muzycznego. Funkcją, którą powinno posiadać każde urządzenie tego typu, jest wyciszanie dźwięku muzyki podczas nawiązania połączenia głosowego. Pozwala to na prowadzenie komfortowej rozmowy, bez potrzeby ręcznej manipulacji przy poziomie głośności radia samochodowego.

Podsumowanie

Dostępność modeli zestawów głośnomówiących jest ogromna. Warto wybierać te markowe, znanych firm. Wtedy mamy niemal pewność, że będą w pełni sprawne. Gdy wybieramy jednak jakiś zestaw "no name", warto go sprawdzić, czy Bluetooth jest w stanie się połączyć z naszym telefonem, czy głośnik działa itd. Oczywiście, kupując przez internet jest to bardzo utrudnione, chociaż jeśli już chcemy taki zestaw, to możemy je znaleźć głównie supermarketach. Propozycja od Samsung czyli model HF1000, to atrakcyjny przykład solidnego urządzenia w dobrej cenie. Jeśli spełnia Twoje wymagania, znajdź go u nas w najlepszej cenie. Jeśli nie, nasza wyszukiwarka pozwoli Ci znaleźć setki podobnych urządzeń, z których jakieś na pewno Ci się spodoba.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, sprzęt przetestowany osobiście, bardzo łatwa obsługa, chociaż mały minus za brak komunikatów w języku polskim, testowany z Samsung Galaxy SIII - świetne parowanie, dobra jakość rozmów i połączeń telefonicznych, możliwość parowania dwóch telefonów. Produkt godny polecenia. ★★★★★
Kris
2013-02-02

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też