Moje konto
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000
  • Samsung HF1000 Samsung HF1000

Samsung HF1000

0 ofert z 0 sklepów

Producent Samsung Wysokość 56 Szerokość 102 Głębokość 16 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Wysokość56
Szerokość102
Głębokość16

W ciągu dnia, w pracy, w samochodzie dużo rozmawiasz przez telefon? Spróbuj wygodniejszej formy rozmowy przez komórkę. Sprawdź samochodowy zestaw głośnomówiący Samsung HF1000, który skutecznie Cię odciąży.

Wprowadzenie

Zestaw głośnomówiący, to system zainstalowany w samochodzie, który pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych bez potrzeby odrywania rąk od kierownicy. Składa się na niego głośnik z mikrofonem, który po sparowaniu z komórką, pozwala na bezproblemowe wykonywanie i odbieranie połączeń. Używanie takiego zestawu jest najbezpieczniejszą formą prowadzenia rozmów telefonicznych. Nie blokuje uszu, podczas rozmowy wycisza radio i pozwala skupić się na drodze. Typowy zestaw głośnomówiący zamontowany w samochodzie, najczęściej nie jest zbyt dyskretny. Nasi pasażerowie będą słyszeli rozmówcę w głośnikach auta. Zastosowanie zestawu słuchawkowego niweluje ten problem, jednocześnie pozwalając na korzystanie z telefonu podczas jazdy.

Bezprzewodowość

Tylko zestaw oparty na Bluetooth jest w stanie nam zagwarantować pełną swobodę korzystania. Przed pierwszym skorzystaniem musimy sparować zestaw z telefonem, ale nie zajmuje to dużo czasu. Jest to bardzo proste, wystarczy włączyć zestaw głośnomówiący i uruchomić tryb łączności Bluetooth w telefonie. Nasza komórka znajdzie zestaw głośnomówiący i połączy się z nim. Tym samym słuchawka nie przeszkadza w czasie jazdy, a my możemy bezpiecznie kierować pojazdem.

Specyfikacja i porady

Wybierając zestaw głośnomówiący powinniśmy zwrócić uwagę na wygodę korzystania z niego, umiejscowienie całości, czułości mikrofonu i żywotność baterii. Dobre urządzenie będzie posiadało system redukcji szumów, co skutecznie uprzyjemni korzystanie. Funkcja redukcji szumów potrafi ułatwić prowadzenie rozmów, nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Warto więc poszukać zestawu z taką funkcją. Komfort użytkowania jest bardzo ważny. Wiele z urządzeń ma ciekawe, designerskie kształty, jednak zawsze powinniśmy wybierać go pod kątem wygody i prostoty montażu. Zestawy głośnomówiące są tak zaprojektowane, aby być lekkimi, więc o to raczej nie musimy się specjalnie obawiać. Nam pozostaje tylko kwestia wyboru miejsca w aucie i instalacji. Bezprzewodowość ma swoją cenę. Za wygodą i łatwością użytkowania podąża także spory apetyt na energię. Naładowane urządzenie może pracować do kilkunastu dni w stanie czuwania. Im więcej jednak odbieramy połączeń, tym czas ten się skraca. Problem znika, gdy kupujemy urządzenie, które pozwala na ładowanie z gniazda zapalniczki. To będzie najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą i muszą korzystać z zestawu słuchawkowego codziennie i przez długi czas. Kwestia wymiarów całego sprzętu także nie jest bez znaczenia. Zestaw słuchawkowy powinien cechować się wymiarami, które pozwolą na bezproblemowy montaż w najwygodniejszym dla nas miejscu. Model HF1000, ma wysokość 56 mm. Jego szerokość to 102 mm. Grubość całego urządzenia to niespełna 16 mm.

Funkcje

Dobry zestaw głośnomówiący sprawdzi się nie tylko do rozmów telefonicznych. Obecnie urządzenia te, pozwalają na transmisję dźwięku z naszego przenośnego odtwarzacza muzycznego lub z pamięci telefonu komórkowego. Dodatkowo często zestawy głośnomówiące pozwalają na przekierowanie tak pozyskanego dźwięku na system głośników samochodowych. Każdy system głośnomówiący powinien mieć opcję wyciszania muzyki podczas rozmowy telefonicznej. Dzięki temu, możemy spokojnie rozmawiać prowadząc samochód, bez konieczności ręcznego ściszania muzyki.

Podsumowanie

Szukając zestawu warto wybierać modele znanych firm. Można także pokusić się o sprawdzenie opinii innych użytkowników na temat danego modelu. Żaden tekst reklamowy nie będzie tak miarodajny jak opinia kogoś, kto za dany sprzęt zapłacił i sam go używa bądź używał. Obchodźmy szerokim łukiem urządzenia "no name", które poza kiepskim wykonaniem mogą mieć problem, na przykład, z łącznością Bluetooth. Zestaw głośnomówiący Samsung HF1000, to przykład prostego i ciekawego urządzenia, którego funkcjonalność może nam oszczędzić wiele nerwów oraz pieniędzy z tytułu mandatów. Jeśli więc podoba Ci się i spełnia Twoje wymagania, znajdź go u nas w najlepszej cenie. Jeśli nie, nasza wyszukiwarka pozwoli Ci wyszukać setki zestawów głośnomówiących, z których jakiś na pewno przypadnie Ci do gustu.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, sprzęt przetestowany osobiście, bardzo łatwa obsługa, chociaż mały minus za brak komunikatów w języku polskim, testowany z Samsung Galaxy SIII - świetne parowanie, dobra jakość rozmów i połączeń telefonicznych, możliwość parowania dwóch telefonów. Produkt godny polecenia. ★★★★★
Kris
2013-02-02

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też