Menu

Kino domowe SONY BDV-E6100

Cechy produktu

  • Producent SONY 

Opis

Najwyższy standard kinowego dźwięku z czterech wysokich głośników

Siła dźwięku: 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny o mocy 1000 W z czterech wysokich głośników zapewnia żywe doznania podczas oglądania zarówno filmów z efektami specjalnymi, jak i koncertów rockowych na odkrytym stadionie.
Słuchanie jednym dotknięciem dzięki technice NFC: żeby rozpocząć odtwarzanie muzyki poprzez łącze Bluetooth®, starczy na chwilę przyłożyć do zestawu smartfon albo tablet z technologią NFC.
Bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki przez łącze Bluetooth®: Jeśli smartfon ma łącze Bluetooth®, w celu strumieniowego przesyłania muzyki można zwyczajnie sparować go z zestawem.
mocne uderzenie dzięki funkcji wzmacniania basu Bass Boost: Dźwięczny bas w czasie głośnych scen akcji sprawi, że z trudem usiedzisz w fotelu.
niebanalny, bezkompromisowy wygląd: Wzornictwo Sense of Quartz, inspirowane idealnym wyglądem i połyskiem kryształów górskich, pasuje do każdego wnętrza.
zaimplementowany dok do iPoda i telefonu iPhone: Po zadokowaniu telefonu iPhone albo iPoda* pakiet zapewni pełny efekt przestrzenny przy słuchaniu playlist z biblioteki iTunes.
Zanurz się w obrazie Full HD 3D: Oglądaj filmy i telewizję 3D w formacie Full HD 3D, z realistycznym, finezyjnym obrazem, który przenosi widza w sam środek akcji.
zastosowana sieć Wi-Fi® pozwalająca na przystępne łączenie się z Internetem: Oglądanie tworzyw rozrywkowych z domowej sieci bezprzewodowej i Internetu bez wprowadzających bałagan kabli.
Rozrywka prosto z Internetu na obfitym ekranie: Oglądaj nagrania z serwisów internetowych, takich jak YouTube™, korzystaj z oferty Sony Entertainment Network i przebieraj wśród filmów i audycji telewizyjnych na życzenie.
Pełna kolorystyka każdego oglądanego programu: technika Triluminos Colour gwarantuje żywy obraz i szeroką paletę odcieni, a w konsekwencji rozszerza głębię każdej sceny.
bezbłędny, szczegółowy obraz filmowy Full HD: Oglądaj filmy z płyt Blu-ray — 5 razy bardziej szczegółowe niż z nośników DVD.
Dźwięk na miarę oglądanego obrazu: Do wyboru jest szereg trybów dźwiękowych, w tym tryb „Piłka nożna", który powoduje wyciszenie komentarza i wzmocnienie wrzawy tłumu.
Odkryj na nowo swoją kolekcję DVD: Odtwarzacz Blu-ray Disc™ interpoluje obraz z płyty DVD do jakości bliskiej HD i pozwala oglądać konwencjonalne tytuły DVD z pokaźniejszą ilością detalów.
Smartfon w roli pilota: Pobierz aplikację TV SideView i używaj smartfonu albo tabletu jako pilota albo myszki do oglądania stron www.
Odtwarzanie bez czekania: Życie jest za niedługie, by tracić je w oczekiwaniu na wczytanie płyty — na szczęście funkcja szybkiego uruchamiania i ładowania skraca oczekiwanie na rozpoczęcie akcji.
*: iPhone, iPod, iPod classic, iPod nano i iPod touch są znakami towarowymi Apple Inc., zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. IPad jest znakiem towarowym Apple Inc..
**: dostępność serwisów Sony Entertainment Network i opłaty abonamentowe są uzależnione terytorialnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.