Manu

Kino domowe BOSE Lifestyle 535 Seria IV Czarny

Cechy produktu

  • Producent BOSE 

Opis

Jeżeli szukasz najlepszej domowej rozrywki, jesteś we właściwym miejscu. System Lifestyle® 535 łączy w sobie najbardziej zaawansowaną technologię dźwięku przestrzennego z prostotą, uniwersalnością zastosowań i elegancją.

Pięć głośników Jewel Cube® zapewnia prawdziwy dźwięk przestrzenny w całym pomieszczeniu, a moduł Acoustimass® generuje głębokie basy. Ten system idealnie nadaje się nie tylko do programów TV, filmów, transmisji sportowych i gier, ale także do odtwarzania muzyki.

Łącząc się z domową siecią Wi-Fi® lub urządzeniami Bluetooth®, pozwala na bezprzewodowe odsłuchiwanie utworów. Doświadcz pasjonującego dźwięku przestrzennego, cokolwiek oglądasz. Ten system korzysta z niewielkich, eleganckich głośników Jewel Cube® o odświeżonej stylistyce, dzięki której lepiej komponują się one z płaskimi telewizorami.

Precyzyjnie rozstawione przetworniki w głośnikach sprawiają, że płynący z nich dźwięk ma jakość porównywalną ze znacznie większymi zestawami. Całości dopełnia moduł Acoustimass®, który można umieścić w rogu pomieszczenia lub poza zasięgiem wzroku.

Technologia zastosowana w tym module zapewnia tak samo intensywne wrażenia, jak w kinie czy sali koncertowej. Nawet jeśli moduł jest ukryty poza zasięgiem wzroku, jego wpływ jest wyraźnie odczuwalny. Technologia SoundTouch® sprawia, że odkrywanie i odsłuchiwanie muzyki jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Odtwarzaj miliony utworów w ramach platformy muzycznej Spotify czy Deezer. Możesz również słuchać internetowych stacji radiowych i utworów z własnej biblioteki muzycznej. Wszechstronna aplikacja pozwala obsługiwać system z dowolnego miejsca, za pośrednictwem telefonu lub tabletu.

Sześć wygodnie programowanych ustawień umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów z poziomu aplikacji lub za pomocą uniwersalnego pilota. System Lifestyle® SoundTouch® 535 jest częścią całej serii produktów bezprzewodowych.

Wszystkie produkty współpracują ze sobą, dzięki czemu można odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie