Menu

APPLE iMac 21.5

Cechy produktu

  • Producent APPLE 
  • Obudowa All-in-One 
  • System operacyjny MacOs 

Opis

Uniwersalny unikat. O czymkolwiek zamarzysz, iMac pozwoli Ci to zrobić. Jest atrakcyjny, instynktowny i pełen zaawanso­wanych narzędzi, które pomogą Ci rozwinąć każdy pomysł. To komputer zdolny do wszelkiego.

Lepszy i szybszy niżeli kiedykolwiek przedtem.Korzyści: wydajne działanie komputera zapewnia sześciordzeniowyprocesor Intel Core i5 3.6 GHz (3.6 GHz turbo) 8 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i produktywne działanie wielu programów i gier Niewiarygodnie mało odblasków i wyraziste, genialnie odwzorowane barwy na ekranie Full HD o przekątnej 21.5" niezwłoczne uruchamianie systemu dzięki dyskowi SSD 256 GB Porty USB 3.1, a także Thunderbolt 3 zapewnią zawrotną szybkość transferu plików Szybka karta Wi-Fi 802.11ac pozwala na bezprzewodową łączność z siecią komputerową System macOS Catalinajest instynktowny i przystępny w użyciu W pakiecie bezprzewodowa klawiatura Magic Keyboard i mysz Magic Mouse 2

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.