Menu

APPLE iMac 27 5k

Cechy produktu

  • Producent APPLE 
  • Obudowa All-in-One 
  • System operacyjny MacOs 

Opis

Uniwersalny unikat. O czymkolwiek zamarzysz, iMac pozwoli Ci to zrobić. Jest piękny, instynktowny i pełen zaawanso­wanych narzędzi, które pomogą Ci rozwinąć każdy pomysł. To komputer zdolny do wszystkiego.

Lepszy i szybszy aniżeli kiedykolwiek przedtem.Korzyści: wydajne działanie komputera zagwarantuje sześciordzeniowyprocesor Intel Core i5 3.3 GHz (4.8 GHz turbo) 8 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i skuteczne działanie wielu programów i gier Niewiarygodnie mało odblasków i wyraziste, świetnie odwzorowane kolory na ekranie Retina 5K o przekątnej 27" błyskawiczne uruchamianie systemu dzięki dyskowi SSD 512 GB przeznaczony układ graficzny AMD Radeon Pro 5300 z 4 GB pamięci GDDR6 Porty USB 3.1 i Thunderbolt 3 zapewnią zawrotną szybkość transferu plików Szybka karta Wi-Fi 802.11ac pozwala na bezprzewodową łączność z siecią komputerową System macOS Catalinajest intuicyjny i prosty w użyciu W zestawie bezprzewodowa klawiatura Magic Keyboard i mysz Magic Mouse 2...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.