Menu

Dell Komputer Optiplex 7080 MT/Core i7-10700/16GB/512GB SSD/Integrated/DVD RW/Wireless Kb & Mouse/260W/W10Pro

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Dysk twardy 512 GB
 • Rodzaj dysku twardego SSD 

Opis

Komputer DELL Optiplex 7080 MT
Inteligentny biznesowy komputer stacjonarny gwarantujący największe możliwości rozbudowy i produktywność. Z procesorami Intel dziesiątej generacji.

Pracuj mądrze

 • rozciągliwe konfiguracje: zyskaj nowe funkcje zwiększające sprawność w przystępnej cenie, której oczekujesz. Dzięki wielu rodzajom pokrywy znajdziesz komputer stacjonarny, który doskonale spełni oczekiwania w Twojej przestrzeni roboczej.
 • Niska temperatura: dzięki nowemu układowi wentylacji model 7080 zagwarantuje maksymalny dopływ powietrza i chłodzenie.

niezrównana sprawność

 • sztuczna inteligencja: system z funkcją Dell Optimizer ExpressResponse opartą na nienaturalnej inteligencji bezustannie uczy się Twojego stylu pracy i optymalizuje wydajność pięciu na ogół użytkowanych aplikacji.
 • Pracuj sprawnie: przystępne 10-rdzeniowe procesory Intel i9 dziesiątej generacji o poborze mocy do 125 W zapewniają najwyższą sprawność. Opcjonalne procesory Intel vPro gwarantują firmom skuteczność, łatwość zarządzana, zastosowane funkcje zabezpieczeń i stabilność platformy Intel oraz zgodność z planami dalszego rozwoju technice.
 • Karta graficzna nowej generacji: komputer stacjonarny 7080 obsługuje karty graficzne klasy wyższej o mocy do 215 W, więc bez większego trudu sprosta intensywnym wyzwaniom graficznym.
 • prędki dostęp: pamięć Intel Optane, opcjonalnie dwa dyski SSD M.2 i porty USB SuperSpeed+ umożliwiają niezwłoczny dostęp do danych.

zastosowana inteligencja. Zintegrowana postępowość.

 • Wiemy, iż posiadanie adekwatnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i prędko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować sprawnie i bez zakłóceń. Jak wskazują badania, 1 na 4 użytkowników miałby zastrzeżenia do swojego miejsca pracy i producenta w przypadku niekorzystnych wrażeń związanych z technologią2.
 • Platforma Dell Technologies Unified Workspace pozwala przekształcić środowisko pracy, gwarantując działom IT proaktywne, predykcyjne i zautomatyzowane rozwiązania do obsługi nowoczesnego systemu w firmie. Równocześnie upraszcza wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę administracyjną środowiska, a także świadczenie wsparcia.
 • Wdrożenie: usługa ProDeploy w środowisku Unified Workspace umożliwia odejście od tradycyjnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu maszyn fabrycznie skonfigurowanych z aplikacjami i ustawieniami producenta Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.
 • Bezpieczeństwo: zaufane urządzenia firmy Dell stanowią podstawę postępowego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze wykonywanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują sprawnie i czują się bezpiecznie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn producenta Dell.
 • Zarządzanie: komplet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które zezwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, jednocześnie gwarantując wydajne środowisko użytkowników.
 • Pomoc techniczna: usługa ProSupport rozwiązuje problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej niżeli konkurencja. Usługa ProSupport dla komputerów PC zagwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych3, dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.
 • Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie usuwa nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszelkich możliwości usługi ProSupport, a także dostaje alerty generowane przez nienaturalną inteligencję w celu zapobiegania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.